Wiemy, jaką karę ma dostać właściciel Escape Roomu w Koszalinie!
Wiadomości Pikio - 7 Stycznia 2019

Wiemy, jaką karę ma dostać właściciel Escape Roomu w Koszalinie!

Escape room Koszalin jest od kilku dni na ustach wszystkich Polaków. W piątek doszło do niebotycznej tragedii w miejscu, które miało służyć rozrywce. W lokalu doszło do pożaru, który doprowadził do śmierci pięciu dziewcząt oraz poważnego poparzenia 25-letniego mężczyzny. Twórca escape roomu już usłyszał zarzuty.

Escape room Koszalin stał się miejscem, w którym w dramatyczny sposób życie straciło pięć dziewcząt. Julia, Amelia, Gosia, Karolina i Wiktoria - 15-latki spędzały piątkowe popołudnie w koszalińskim escape roomie ToNiePokój. Niestety, nikt nie spodziewał się tego, że piątkowy wieczór będzie ich ostatnim. W wyniku tragicznego pożaru, do którego doszło najprawdopodobniej w wyniku nieszczelności instalacji gazowej, wszystkie spłonęły żywcem. Mocno ucierpiał także 25-letni pracownik przybytku, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Twórca escape room Koszalin już usłyszał zarzuty

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, prokurator Ryszard Gąsiorowski, Miłosz S., twórca escape roomu, usłyszał już dwa zarzuty. Mowa o umyślnym stworzeniu niebezpieczeństwa wybuchu pożaru oraz o nieumyślnego doprowadzenia do śmierci pięciu nastolatek. Mało tego - S. ma spędzić trzy miesiące w areszcie. - Wobec Miłosza S. sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące w związku z pożarem w escape roomie - podał Gąsiorowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Katastrofa smoleńskaSmoleńsk nie przestaje emocjonować Polaków. Prawda o wraku przeraża!Czytaj dalej
S. ma jednak możliwość wniesienia zażalenia, co do zarzutów. Jak podkreślił Gąsiorowski, jeśli to zostanie złożone, będzie bez wątpienia rozpatrywane. - W terminie 7 dni można wnieść zażalenie. Jeśli zostanie złożone, będzie rozpatrywane - podał prokurator.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje!
  3. Widzowie nie mają litości. Chcą zniszczyć Polsat i roznieść stację po tym, co robili
  4. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  5. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
  6. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Emerytury 2019Emerytury wzrosną w 2019, ale o ile? Kwota może cię rozczarować!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News