Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania

Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania Źródło: pikio.pl

W parku rozrywki Energylandia najprawdopodobniej przebywała osoba zakażona koronaiwrusem. Oświęcimska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje wszystkich, którzy pojawili się na miejscu 28 lipca. Każdy z nich powinien się zgłosić na przeprowadzenie testów.

Energylandia w dniu 28 lipca była otwarta dla wszystkich mieszkańców Polski. Niestety, okazuje się, że z popularnego parku rozrywki najprawdopodobniej korzystała osoba zakażona koronawirusem. Oświęcimska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna pilnie poszukuje wszystkich, którzy pojawili się na miejscu 28 lipca. 

Energylandia. Sanepid poszukuje osób, które przebywały w popularnym miejscu

Oświęcimska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zwróciła się z pilnym apelem do wszystkich, którzy 28 lipca przebywali na terenie parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Każda z tych osób powinna jak najszybciej skontaktować się za pośrednictwem telefonu z najbliższym miejscu zamieszkania sanepidem. 

Na razie nie wiadomo, nic na temat przyczyny poszukiwań klientów, którzy pojawili się tego dnia w Energylandii. Sanepid w Oświęcimiu nie zdradził, czy zakażony był jeden z klientów i czy rzeczywiście przebywał na miejscu, będąc zakażonym. Obecnie Energylandia codziennie przyjmuje kilka tysięcy klientów dziennie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Energylandia dba o bezpieczeństwo klientów

Wszyscy, którzy pojawiają się na miejscu i korzystający z atrakcji, muszą mieć zasłonięty nos oraz usta. Spacerując pomiędzy poszczególnymi urządzeniami można mieć odsłonięte usta i nos. Co więcej, każda osoba wchodząca na teren parku rozrywki ma badaną temperaturę za pomocą kamery termowizyjnej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej
2. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów McDonalda
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Ze względu na bezpieczeństwo klientów Energylandia powołała specjalną grupę pracowników, którzy nieustannie dezynfekują najczęściej dotykane miejsca, takie jak uchwyty, poręcze, klamki i siedzenia. Portal Oświęcim Nasze Miasto kontaktował się w sprawie poszukiwań sanepidu z rzecznikiem parku rozrywki, który był bardzo zdziwiony całym zdarzeniem. Dodatkowo obawia się, że tak "negatywny" rozgłos nie przyniesie żadnej korzyści dla obiektu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd wprowadza kolejny zakaz. Pokrzyżuje plany wielu Polaków
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Jacek Kurski dostał właśnie nową fuchę. Kuriozalne okoliczności

Źródło: Onet, Oświęcim nasze miasto pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News