Wstrząsająca wyznanie syna Emila Karewicza. Opowiedział o ostatnich chwilach ojca, nie da się opanować łez

Wstrząsająca wyznanie syna Emila Karewicza. Opowiedział o ostatnich chwilach ojca, nie da się opanować łez Źródło: East News/TRICOLORS

Emil Karewicz zmarł nagle 18 marca w wieku 97 lat. Całe swoje życie poświęcił pracy aktora. Jego syn zdecydował się na wstrząsające wyznanie na temat swojego ojca i jego ostatnich godzin życia. Mężczyzna miał zaledwie raz odzyskać przytomność na kilka sekund.

Emil Karewicz znany był głównie z serialu "Stawka większa niż życie", miał na swoim koncie wiele wspaniałych ról. Jego śmierć była niespodziewanym przeżyciem zarówno dla rodziny, jak i fanów z całego kraju. Nikt nie przewidział tak drastycznego pogorszenia się zdrowia aktora, ponieważ nie narzekał na problemy zdrowotne.

Emil Karewicz zmarł nagle w marcu, teraz jego syn zebrał się na wstrząsające wyznanie

Krzysztof Karewicz odważył się opowiedzieć o ostatnich chwilach życia swojego ojca. Jego śmierć była ogromnym zaskoczeniem, bliscy byli wstrząśnięci. Pełen smutku syn wyznał powód śmierci Emila Karewicza - był to udar. Lekarze robili, co mogli, niestety nie udało im się uratować aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Nie spodziewałem się tego, ponieważ z tatą widziałem się dwa dni wcześniej. Rozmawialiśmy o tym, że przyjedzie do mnie i spędzimy razem trochę czasu. Niestety, tak się już nie stanie - wyznał syn aktora. O śmierci ojca dowiedział się, gdy wrócił do swojego domu na Podlasiu. Wtedy otrzymał telefon od siostry z tragicznymi wieściami.

- Tata trafił do szpitala ok. 12.00 w południe, a zmarł nad ranem o 4.00. W tym czasie tylko na sekundę odzyskał przytomność - opowiadał Karewicz, dodając - Tata od pewnego czasu za każdym razem żegnał się ze mną tak, jakbyśmy mieli się już nie zobaczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent już potwierdził, Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Chodzi o pieniądze

2. Objawy obecności pasożytów w przewodzie pokarmowym. Warto je znać

Syn aktora był załamany odejściem ojca, bardzo zabolało go to, że nigdy więcej nie będzie już mógł go zobaczyć. W dodatku nie miał możliwości pożegnać się z umierającym ojcem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  2. Anna Lewandowska przekazała wspaniałą wiadomość. Żona "Lewego" nie posiada się z radości (FOTO)
  3. Niemal każdy wierzy, że kawa pobudza i dodaje energii. Dietetyczka mówi, czy tak jest naprawdę, nie ma żadnych wątpliwości
  4. Pilny apel Sanepidu, poszukiwani są pasażerowie pociągu InterCity. Jeden z nich ma koronawirusa
  5. Fani drżą z obaw o Bożenę Dykiel. Chodzi o jej zdrowie, operacja na otwartym sercu nie była jedyny problemem
  6. Oświadczenie majątkowe Łukasza Szumowskiego. Nie do wiary, co znajduje się w jego domu

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News