Jako młody mężczyzna był brzydki. Jest najprzystojniejszym seniorem na świecie

Jako młody mężczyzna był brzydki. Jest najprzystojniejszym seniorem na świecie

Emerytura dla wielu osób wiąże się ze spadkiem formy fizycznej i zmarszczkami. Często wtedy seniorzy wspominają, jak to kiedyś wyglądali pięknie. Jednak jeden 60-latek udowodnił, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody, jeżeli chce się wyglądać dobrze.

Emerytura wyczekiwana jest przez wiele osób, jako forma zasłużonego odpoczynku po całym życiu ciężkiej pracy. W tym czasie często zamykamy się w swoich czterech ścianach, bo przecież nie musimy już chodzić do pracy. Przez to nasz ogólny wygląd, jak i sylwetka ulega znaczącym zmianom i to niestety nie na plus. Jedni powiedzą, że to po prostu jest już taki wiek, ale nic bardziej mylnego.

Fit emerytura, czyli najseksowniejszy senior na świecie

Prowadzić zdrowy tryb życia i ćwiczyć można niezależnie od wieku. Oczywiście trzeba mierzyć zamiary na własne możliwości, ponieważ osoby na emeryturze nie są już najmłodsze, ale nie powinno to nikogo zniechęcać. Doskonały przykład stanowi Clayton Paterson z Ohio, który w wieku 60 lat został okrzyknięty najseksowniejszym seniorem na świecie. Mężczyzna był prawnikiem i wraz z żoną wychował czwórkę dzieci. Około 4 lata temu Clayton zdecydował się na bardzo odważny ruch. Mężczyzna wyznał wszystkim swoim najbliższym prawdę o swojej orientacji seksualnej. Można by się spodziewać, że w takim wypadku rodzina się od niego odwróci, ale nic bardziej mylnego. Oczywiście rozwiódł się z żoną, ale rozpoczął zupełnie nowe życie. Kiedy był młody, zawsze marzył o wysportowanej sylwetce, ponieważ w tamtym wieku nie należał do najprzystojniejszych mężczyzn. Swój cel udało mu się zrealizować dopiero w wieku 60 lat, ale trzeba przyznać, że rezultat robi kolosalne wrażenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wielu ludziom wydaje się, że od sześćdziesiątki zaczyna się starość, a ja uważam, że jest inaczej. Nie chcę żeby wiek wyznaczał mi granic - wyjawił Clayton. Teraz wiele marek nie daje mu spokoju, ponieważ chcą, aby Clayton reklamował ich odzież. Co więcej, mężczyzna udziela masy wywiadów i opowiada o swoim życiu, które bez wątpienia może stanowić nie lada inspirację dla wielu osób. Oczywiście Clayton momentalnie stał się gwiazdą internetu, a jego media społecznościowe obserwowane są przez tysiące fanów. Został również okrzyknięty najprzystojniejszym seniorem na świecie. fot. instagram.com fot. instagram.com fot. instagram,comZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Justyna Żyła pokazała brzuch i internauci oniemieli. Fani gratulują
  4. Po jedzeniu tych produktów robią się zmarszczki! Zobacz, czego powinieneś unikać
  5. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Popularne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News