Smutne informacje, fani zespołu "Perfect" zalewają się łzami. Był na scenie 40 lat, Markowski już nie zaśpiewa

Smutne informacje, fani zespołu "Perfect" zalewają się łzami. Był na scenie 40 lat, Markowski już nie zaśpiewa Źródło: YouTube/Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Emerytura największych gwiazd polskiej muzyki stała się faktem. Smutne wiadomości obiegły cały kraj ze sceny schodzi "Perfect". Po 40 latach zespół kończy swoją działalność. W sercach fanów panowie na pewno pozostaną jako "niepokonani".

Emerytura muzyczna musiała kiedyś nadejść, chociaż fani zapewne woleliby, aby ich muzyczni idole jeszcze przez długi czas prezentowali swój talent na scenie. Jednak decyzja została nieodwołalnie podjęta, a "Kołysanka dla nieznajomej" wybrzmiewać będzie już tylko w radio. Po pojawieniu się informacji o zakończeniu działalności fani się załamali. Wiele Pokoleń polaków na zawsze zapamięta hity zespołu, które odmieniły rodzimą scenę rockową.

"Nie płacz Ewka" emerytura wzrośnie

- Dokładnie, to znaczy, że to ostatnie koncerty. Zespół kończy działalność. Nie mówimy o powodach - potwierdziła menagerka zespołu.

W nadchodzącym roku "Perfect" wyruszy w ostatnią trasę koncertową zatytułowaną "Ostatnie Koncerty Live", która będzie dodatkowo okazją do świętowania 40-lecia na polskiej scenie muzycznej.

- Wydaje mi się, że taki potencjał na życie, na działanie, na prawdę, ten pewien rodzaj energii, który dostajesz od stwórcy, z kosmosu… Myślę, że zasób tej energii mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już jest koniec drogi. Widzę ludzi, którzy przeszli troszeczkę tę barierę i są bez energii. To jest dla mnie smutny widok, szczególnie na scenie, a szczególnie jeszcze rockandrollowej, która się rządzi prawem energii - wyznał jeszcze w czerwcu Grzegorz Markowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z okazji ostatniej trasy koncertowej zespół w przyszłym roku wystąpi cztery razy. Pierwszy koncert odbędzie się w dzień zakochanych w Warszawie, w maju zagrają w Krakowie i Gliwicach, a ostatni raz zagrają w czerwcu w Sopocie.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Ostatnie koncerty promuje cytat z piosenki zespołu "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść". Wszystkie cztery ostatnie spotkania z fanami zespołu będą poprzedzone występem Natalii Sikory.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Beata Kozidrak w żałobie. Straciła bratnią duszę, to kolejny cios
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: radio zet

Następny artykuł