Kaczyński jednak nie da 13. i 14. emerytury? Jest oficjalny komentarz

Kaczyński jednak nie da 13. i 14. emerytury? Jest oficjalny komentarz Źródło: youtube.com/ Prawo i Sprawiedliwość

13. i 14. emerytura nie trafi do emerytów? Według doniesień płynących z ulicy Nowogrodzkiej, plan zakładający wypłacenie dodatkowych świadczeń emerytalnych może nie doczekać realizacji. Te szokujące doniesienia zostały skomentowane przez przedstawiciela partii rządzącej.

Emerytura była jedną z tych spraw, którą rząd PiS miał traktować priorytetowo. Rządzący obiecywali, że zajmą się sprawami finansów seniorów i pomogą im w zyskaniu dodatkowych pieniędzy. Niedawno pojawiły się jednak doniesienia mówiące o tym, że trzynasta i czternasta emerytura nie zostaną wypłacone przez rząd. Jeden z polityków postanowił skomentować niepokojące doniesienia.

Trzynasta emerytura nie zostanie wypłacona? Szokujące doniesienia z Nowogrodzkiej

Szef PiS w trakcie konwencji programowej swojej partii wielokrotnie mówił o tym, że w budżecie państwa znajdą się pieniądze na zwiększenie świadczeń dla emerytów. Sam Jarosław Kaczyński wspominał, że projekt trzynastej emerytury to dopiero wstęp do większego rozdawnictwa i już niebawem wypłacana będzie także "czternastka".

Mimo że o planach partii informowała także Beata Szydło, mówiąc, że "kolejna podwyżka 1200 zł minimalnej emerytury, będzie podwójna „trzynastka” emerytalna", Gazeta Wyborcza doniosła dzisiaj, że ta obietnica wyborcza być może nie zostanie przez rząd zrealizowana z racji braku środków w budżecie. Sprawę publikacji gazety skomentował na łamach Polskiego Radia polityk partii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brudziński o planach PiS

Joachim Brudziński zauważa, że Gazeta Wyborcza nie do końca zrozumiała plany jego partii, a trzynasta i czternasta emerytura będą wypłacane, ale dopiero za jakiś czas. Aby wprowadzić obiecywane rozwiązania, trzeba jego zdaniem wprowadzić kilka zmian w budżecie i polityce pieniężnej państwa, ale nie są to rzeczy, których rząd nie byłby w stanie wykonać.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Będzie nowelizacja budżetu, trzynasta emerytura będzie zachowana. Mało tego, rozszerzyliśmy ją w zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego - w 2021 roku ta trzynasta emerytura będzie zwiększona o kolejną, czyli czternastą – powiedział europoseł PiS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu