Emerytura
youtube,com/ Radio TOK FM
Mateusz Wysokiński - 6 Września 2019

Przedwyborcze obietnice ruszyły. "Premia emerytalna, niższy ZUS, a nawet remont łazienki"

Specjalna emerytura, obniżenie ZUS-u, darmowy internet - to tylko jedne z niektórych obietnic złożonych przez Koalicję Obywatelską. Jeśli Małgorzata Kidawa-Błońska wygra wybory, będzie musiała spełnić szereg dość ciekawych obietnic danych w swojej propozycji programowej. Czy te postulaty przekonają wyborców do większej mobilizacji i do zaufania obozowi Koalicji Obywatelskiej?

Emerytura przejdzie gruntowne zmiany. Koalicja Obywatelska coraz śmielej wyraża swoje aspiracje względem potencjalnej wygranej w wyborach parlamentarnych. Parlamentarzyści przedstawili szereg rozwiązań na nadchodzące wybory, a niektóre z nich mogą wprawić w zdziwienie, a nawet szokować. Czy taka postawa polityków przekona Polaków do okazania większego zaufania przedstawicielom środowisk opozycji i odbierze trochę głosów Prawu i Sprawiedliwości?

Nastolatka zakopała dziecko, znalazł je pies.Nastolatka porzuciła noworodka. Pies zobaczył poruszającą się w ziemi nóżkę, natychmiast zaczął kopaćCzytaj dalej

Emerytura do zmian. Ciekawy projekt Koalicji Obywatelskiej

Parlamentarzyści z obozu opozycyjnego przedstawili, jak wyglądałyby zmiany w systemie emerytalnym w momencie wygrania przez nich rządów. Program Małgorzaty-Kidawy Błońskiej, a więc kandydatki na premiera z ugrupowania, zawiera zapisy mówiące o powstaniu specjalnego systemu premiowego dla wszystkich, którzy zdecydują się pozostać na swojej drodze zawodowej trochę dłużej. Program "Premia Emerytalna" zakłada stworzenie programu, w myśl którego wypłacona zostanie specjalna Premia Emerytalna. Każdy, kto przepracował 40 lat, dostanie wart 10 tysięcy złotych pakiet akcji państwowych spółek, a ten, kto przepracuje 50 lat, dostanie 20 tysięcy.

Kolejną zmianą jest wprowadzenie systemu rewitalizacyjnego, w którego założeniu jest gruntowny remont łazienek w polskich mieszkaniach i wprowadzenie łazienek wszędzie tam, gdzie nie są one dostępne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta35-letnia kobieta spożywała 40 piw dziennie. Tuż przed śmiercią nikt nie był w stanie jej poznaćCzytaj dalej

Inne, ciekawe propozycje PO

Kolejnym ciekawym pomysłem kandydatów do objęcia urzędu jest wprowadzenie pakietu socjalnego internetu dla młodzieży. Program 365 gigabajtów na rok zakłada przekonanie młodzieży do propozycji PO.

Dzisiaj grzeje:

1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Innymi propozycjami jest włączenie programu szóstki Schetyny i realizacja postulatów mówiących o mniejszego ZUS-u, wprowadzenia związków partnerskich, a także nowych rozwiązań w sferze dbania o demokrację i prawo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

ŻonaMąż oglądał stare zdjęcia swoje żony. Na jednym z nich dostrzegł szczegół, który przyprawił go o ciarki na plecachCzytaj dalej

Źródło: RMF 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News