Emerytka przez 6 godzin nie mogła wyjść z mieszkania. Drzwi tarasowały zwłoki

Emerytka przez 6 godzin nie mogła wyjść z mieszkania. Drzwi tarasowały zwłoki Źródło: unsplash.com/Cristian Newman

Emerytura płynęła spokojnie 82-letniej pani Marii, w jej życiu nie było miejsca na przykre wydarzenia. Niestety, tamtego dnia dowiedziała się, że tuż pod jej drzwiami na wycieraczce leżą zwłoki.

Emerytura do pewnego dnia upływała dość przyjemnie seniorce mieszkającej w jednej z łódzkich kamienic. Była poważnie zaniepokojona na wieść o zwłokach pod drzwiami, w dodatku została praktycznie uwięziona w swoim mieszkaniu.

Emerytura będzie jej się kojarzyć negatywnie. Pod drzwiami leżał martwy nieznajomy

82-latka mieszkająca na co dzień na łódzkich Stokach będzie do końca życia pamiętać okropne chwile. Pani Maria zajmująca jedno z mieszkań w kamienicy, otrzymała niepokojący telefon od sąsiadki. Kobieta była tak mocno poddenerwowana, że emocje udzieliły się również pani Marii. Dowiedziała się, że na klatce schodowej tuż pod jej drzwiami leżą zwłoki.

- Zatelefonowała do mnie sąsiadka i zapytała, czy ja już wychodziłam z domu. Odpowiedziałam, że nie, nie wychodziłam jeszcze. A sąsiadka na to mówi: to pani nie wyjdzie. Pytam: dlaczego? A ona: bo ma pani lokatora pod drzwiami - wspomina 82-latka.

Nie mogła ruszać się z domu aż do wieczora, do godziny 17:00. Musiała czekać, aż technicy skończą swoją pracę przy denacie.

Była zamknięta przez 6 godzin

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci przybyli na miejsce około godziny 11:00. Ich prace trwały do 17:00. Mundurowi wezwali techników oraz lekarza medycyny sądowej.

- Przepisy Kodeksu postępowania karnego mówią, że oględzin zwłok dokonuje osoba, która ma specjalizację biegłego w zakresie medycy sądowej. I do momentu przeprowadzenia tych oględzin, nie można było tych zwłok ruszać z miejsca zdarzenia - wyjaśnia komisarz Marcin Fiedukowicz z KMP w Łodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Jak się okazuje, mężczyzna nie został zabity ani nie popełnił samobójstwa, jak drastycznie myślała część osób zamieszkujących kamienicę. Lekarz obecny przy oględzinach stwierdził, że nie widzi przyczynienia się osób trzecich do śmierci. Prawdopodobnie zmarł z przyczyn naturalnych, więcej informacji będzie można uzyskać po sekcji zwłok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha
  5. Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

Źródło: Polsat News

Następny artykuł