Porażające doniesienia o uwielbianej gwieździe Polsatu. Jest źle, z każdym dniem coraz gorzej

Porażające doniesienia o uwielbianej gwieździe Polsatu. Jest źle, z każdym dniem coraz gorzej Źródło: Must Be The Music Polsat YouTube.com

Elżbieta Zapendowska to prawdziwy autorytet dla wszystkich osób zajmujących się profesjonalnym śpiewem. Jej występy w roli jurora w talent show sprawiały, że uczestnicy drżeli w obawie, co usłyszą z ust nauczycielki emisji głosu. Niestety ostatnimi czasy nie docierają o niej do nas dobre wiadomości.

Elżbieta Zapendowska to jedna z najbardziej cenionych specjalistek w dziedzinie śpiewu. Nic dziwnego, że to właśnie z jej opinią liczyło się najwięcej uczestników próbujących swoich sił w branży muzycznej. Niestety do mediów dotarły porażające doniesienia na temat zdrowia gwiazdy Polsatu.

Elżbieta Zapendowska to prawdziwa weteranka talent show

Elżbieta Zapendowska przez wiele lat pracowała z podopiecznymi w studio, dbając o jak najlepszą jakość ich występów. Uczenie w zakresie emisji głosu oraz poprawnego trafiania w dźwięki jest jedną z jej głównych misji. W pewnym momencie telewizja Polsat zdecydowała się sięgnąć po jej autorytet i obsadziła ją w roli jurora. Oglądać ją można było m.in w "Idolu" czy "Must Be The Music". Na kanale na YouTubie drugiego z wymienionych programów Polsatu do tej pory można znaleźć nagrania z jej celnych ocen, ale także dowody, że Elżbieta Zapendowska przerażała nie tylko uczestników, ale również inne osoby zasiadające przy jurorskim stole. Najnowsze wiadomości na temat stanu jej zdrowia nie są jednak najlepsze, a z każdym dniem jest coraz gorzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Od lat zmaga się z problemami ze wzrokiem, ostatnio jest wyjątkowo źle

Elżbieta Zapendowska kojarzona jest głównie z szczerymi do bólu uwagami oraz okularami. 73-letnia specjalistka od emisji głosu ostatnio boryka się jednak z coraz poważniejszymi problemami ze wzrokiem. Sytuacja staje się naprawdę dramatyczna i niestety nic nie wskazuje na to, że zmieni się na lepsze.

- Jedno oko mam już w ogóle nieczynne, a z drugim też nie jest najlepiej. [...] Zdaję sobie sprawę, że już lepiej nie będzie, a tylko gorzej, dlatego trzeba to pokochać i tyle. I nie można liczyć na to, że zdarzy się cud, że będzie olśnienie i będę miała sokoli wzrok. Nie będę - powiedziała w rozmowie z "Faktem" cytowanej przez serwis Pudelek Elżbieta Zapendowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona

3. Viktorek nie żyje. Lekarze doszli do strasznych wniosków, natychmiast wezwali policję

Całość skomentowała jednak w typowy dla siebie sposób

- Jednak mówię, że jeszcze chłopa od baby odróżnię, więc jako tako sobie radzę w tym codziennym życiu - powiedziała, próbując nieco rozwiać ponury temat dotyczący poważnych problemów zdrowotnych. Mamy nadzieję, że Elżbieta Zapendowska jeszcze przez wiele lat będzie w surowy sposób oceniać osoby, chcące zadowalać nas swoimi wokalnymi uniesieniami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Były premier szuka pracy w internecie. Deklaruje się do działania zawsze i wszędzie
  8. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  9. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, rodzina pogrążona w żałobie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News