Witek podróżuje jak Kuchciński. Ponad 450-kilometrowy kurs taksówką za państwowe pieniądze

Witek podróżuje jak Kuchciński. Ponad 450-kilometrowy kurs taksówką za państwowe pieniądze Źródło: YouTube - Janusz Jaskółka

Elżbieta Witek objęła dzisiaj stanowisko marszałka Sejmu w związku z wczorajszą dymisją Marka Kuchcińskiego. Okazuje się, że była już minister spraw wewnętrznych i administracji również chętnie podróżowała za państwowe pieniądze.

Elżbieta Witek została dziś marszałkiem Sejmu, zyskując 245 głosów ze strony parlamentarzystów. Gdy okazało się, że to właśnie ona będzie przedstawicielką partii rządzącej w głosowaniu na następcę Marka Kuchcińskiego, stało się jasne, że tylko cud odbierze jej nominację na drugą najważniejszą funkcję w państwie. Dziś wszystko zostało oficjalnie zatwierdzone.

Sam Marek Kuchciński musiał opuścić swoje stanowisko, bo udowodniono, że decydował się na dziesiątki podróży, z których bardzo niewiele było absolutnie koniecznych. Okazuje się, że Elżbieta Witek również nie jest święta pod tym względem. Do sieci trafiły pierwsze dowody na to, że ona również nie oszczędzała państwowych pieniędzy.

Elżbieta Witek została marszałkiem Sejmu

Marek Kuchciński miał ogromny problem, gdy w internecie pojawiały się kolejne zdjęcia dokumentów ujawniających jego loty rządowymi samolotami. Dowiedzieliśmy się, że podróże często nie były konieczne, a na pokładzie samolotu regularnie znajdowały się osoby z rodziny byłego już marszałka Sejmu. W związku z tym doszło do dymisji.

Na jego stanowisko wybrano Elżbietę Witek, która również nie oszczędzała przy wydawaniu pieniędzy podatników. Tak przynajmniej wynika z wiadomości przekazywanych przez internautów. Okazuje się bowiem, że nowa marszałek Sejmu zdecydowała się pewnego razu na podróż ze swojego rodzinnego Śląska prosto do Sejmu taksówką. 

Elżbieta Witek nie oszczędzała państwowych pieniędzy

W ten sposób kobieta pracująca wówczas jako posłanka Prawa i Sprawiedliwości przejechała ponoć aż 460 kilometrów. Jak sama się tłumaczyła, zrobiła to tylko dlatego, że w pociągu nie było już miejsc siedzących, w związku z czym nie mogła kupić sobie miejsca i zdecydowała się na skorzystanie z taksówki. Internauci twierdzą, że za takie podróże powinno się karać.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda więc na to, że afera związana z podróżami polityków Prawa i Sprawiedliwości prędko nie ucichnie, zwłaszcza że regularnie pojawiają się nowe fakty, które udowadniają, że parlamentarzyści często naginają prawo, by ich przejazdy lub przeloty były wygodniejsze. Niektórzy twierdzą, że może to wpłynąć na wynik partii w wyborach do Sejmu.

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: naTemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu