Elżbieta Romanowska: mąż, wzrost, waga. Wszystko o aktorce Ranczo i Pierwszej Miłości

Elżbieta Romanowska: mąż, wzrost, waga. Wszystko o aktorce Ranczo i Pierwszej Miłości Źródło: instagram.com/elaromanowska/

Elżbieta Romanowska - mąż, wzrost, waga, czy jest w ciąży, jej Instagram i relacja z Rafałem Maserakiem - to najczęściej wyszukiwane informacje odnoście do aktorki, która w serialu Pierwsza Miłość wcieliła się w rolę Karoliny Kazanowej, która rządzi plebanią w Wadlewie. A oprócz funkcji gosposi, pełni tam rolę administratora i czuwa nad wszystkim.

Elżbieta Romanowska jest polską aktorką teatralną i telewizyjną, szerszej publiczności znana jest głównie z roli Joli z serialu Ranczo. W serialu poznajemy ją jako niezdarną, niepewną siebie siostrzenicę Krystyny Więcławskiej (Dorota Chotecka-Pazura). Bohaterka zostaje zatrudniona przez swoją ciotkę jako ekspedientka w sklepie U Krysi, który jest głównym ośrodkiem spotkań mieszkańców Wilkowyj. W serialu znajduje miłość - Pietrka, któremu rodzi bliźnięta.

Aktorka zyskała ogólnopolską sławę, grała również w Pierwszej Miłości, Na Wspólnej, czy M jak miłość. Dzięki swojej przebojowej osobowości i charakterystycznemu wyglądowi stała się prawdziwą osobistością telewizyjną. Brała udział w kilku programach rozrywkowych. W 2008 roku wzięła udział w muzycznym programie Polsatu Jak oni śpiewają, w którym zajęła szóste miejsce, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, a od niedawna możemy podziwiać jej występy w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

  - Mam dystans i często z siebie żartuję. Gdyby tak nie było, nie mogłabym wykonywać mojej pracy. Media potrafią być okrutne i osoby, które mają niską samoocenę, czytając opinie na swój temat, mogłyby się poddać... - mówi Elżbieta Romanowska.

Elżbieta Romanowska wzrost, waga. Ile schudła gwiazda?

Elżbieta Romanowska urodziła się 4 czerwca 1983 roku w Głogowiu, ma więc prawie 37 lat. Gwiazda jest bardzo wysoka, ma aż 180 cm wzrostu, co u kobiet nie zdarza się często, ma słowiańską urodę, pełne kształty, blond włosy i promienną cerę. Kilka lat temu aktorka przeszła sporą metamorfozę, podczas której schudła około 20 kilogramów.

Gwiazda Ranczo i Pierwszej Miłości przeszła na dietę głównie ze względów zdrowotnych, a nie ze względu na modę na wychudzone sylwetki. Po zgubieniu kilkunastu kilogramów, wygląda oszałamiająco, chętniej pokazując swe wdzięki, podkreśla teraz długie nogi i smukłą sylwetkę.

 - Zaczęłam się uważnie przyglądać temu, co jem. Odżywiam się świadomie, a spadek wagi jest przyjemnym efektem ubocznym. Kocham też gotować, więc eksperymentowanie w kuchni jest przyjemnością. A co do odchudzania, to kwestia kilku kilogramów, a nie drastycznego zejścia z obecnej wagi - zdradza w jednym z wywiadów.

Jak przyznaje sama Elżbieta Romanowska, je ona tylko 1200 kalorii dziennie. Jadłospis aktorki bogaty jest teraz w warzywa, owoce, ryby i zdrowe przekąski, pieczywo oraz makarony wykluczyła całkowicie, każdy poranek zaczyna od zdrowej owsianki. Aktorka stawia również na wysiłek fizyczny i stara się regularnie ćwiczyć, by wzmacniać swoje ciało.

 - Lubię to, co widzę codziennie w lustrze. Trudno mi ocenić siebie. Powiem tylko, że jest mi ze sobą dobrze. Coraz częściej słyszę komplementy od kobiet. Podoba im się, gdy ktoś z plastikowego świata show-biznesu pokazuje, że nie trzeba być idealnym, żeby się cieszyć życiem! - przyznaje aktorka.

Elżbieta Romanowska mąż. Elżbieta Romanowska i Maserak - są razem?

Utratę wagi aktorka zawdzięcza również przygotowaniom do programu Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, a samym występem zyskała sympatię i popularność. Na parkiecie odnalazła się świetnie tak jak w każdej roli na scenie. Aktorce poszło tak dobrze, że razem z tanecznym partnerem zajęła drugie miejsce. Partnerem Elżbiety Romanowskiej był Rafał Maserak, najprzystojniejszy amant polskiego show-biznesu, który raz już związał się z uczestniczką programu Małgorzatą Foremniak.

Wtedy też pojawiły się plotki dotyczące pary. Skoro na parkiecie radzi sobie tak wspaniale, dogaduje się również w sferze prywatnej, to może łączy ich coś więcej niż tylko taniec.

Para nawet "wzięła ślub" w 2018 roku, podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak wcielili się w parę nowożeńców i poprowadzili biesiadę weselną, podczas której występowały największe gwiazdy muzyki disco polo. Okazało się jednak, że z Maserakiem Romanowską łączą tylko relacje koleżeńskie i zawodowe.

Choć aktorka odnosi niesamowite sukcesy na polu zawodowym, w życiu miłosnym nie wiedzie jej się tak fantastycznie, aktorka od lat jest singielką. Jakiś czas temu pojawiła się na salonach z tajemniczym mężczyzną, jednak nie chciała zdradzić dziennikarzom czy łączy ich coś więcej.

Elżbieta Romanowska w ciąży?

Aktorka bardzo chroni swojej prywatności, nie dzieli się z dziennikarzami swoimi związkami, ani partnerami. Elżbieta Romanowska nie zawsze była singielką, przez kilka lat była w poważnym związku.

 - To była romantyczna miłość. Zakochał się w niej pewien Francuz, który był w Polsce przejazdem. To dla niej porzucił swój kraj, nauczył się polskiego i otworzył biznes w Warszawie. Marzył o założeniu rodziny. Jednak dla niej praca zawsze była najważniejsza - wyznaje przyjaciel gwiazdy.

Poprzez swoją bezkompromisowość i nacisk  na karierę i życie zawodowe, aktorce ciężko znaleźć partnera, który to zaakceptuje. Zawód, który wykonuje, jest obarczony częstymi wyjazdami, brakiem czasu na dom.

 - Jestem sama, ale nie samotna. Dla jednego jestem singielką, dla innego starą panną. Wiem, czego bym nie poświęciła dla miłości – pracy. Ktoś, kto by tego ode mnie żądał, nie zagrzałby w moim sercu zbyt długo miejsca - wyznała aktorka w wywiadzie.

Aktualnie nie ma żadnych przesłanek, by sądzić, że aktorka jest w ciąży, nie ma też dowodów, żeby była związana z kimś na stałe.

Elżbieta Romanowska - Instagram aktorki

W mediach społecznościowych próżno szukać jakichkolwiek informacji na temat życia poza planami filmowymi Elżbiety Romanowskiej. Aktorka konsekwentnie chroni swojej prywatności przed wścibskimi dziennikarzami. 

Na jej Instagramie znaleźć można głównie zdjęcia z premier teatralnych, czy planów filmowych i serialowych. Jednymi z ulubionych zdjęć aktorki są fotografie jej psa Browara, który króluje na koncie właścicielki i sądząc po zdjęciach, jest jej największą miłością.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Aleksandra Zienkiewicz: Instagram, z mężem, dzieci, prywatnie, partner, wzrost, Pierwsza Miłość
  2. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?
  3. Jan Jankowski: aktor, Marcin Jankowski, Michał Jankowski, partnerka
  4. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?
  5. Anita Poddębniak: Janusz Chabior to jej mąż. Kim jest aktorka?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News