Po latach odkryto tajemnicę sukcesu Jaworowicz. Sprawdziliśmy dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć

Po latach odkryto tajemnicę sukcesu Jaworowicz. Sprawdziliśmy dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć Źródło: screenshot/TVP

Elżbieta Jaworowicz od lat jest jedną z ulubionych prezenterek widzów TVP. Po ponad 35 latach stałej obecności na antenie stacji dziennikarka postanowiła zdradzić sekret swojego ogromnego sukcesu. To, co powiedziała, jest wprost nieprawdopodobne. Mało kto spodziewał się takiego wyznania.

Elżbieta Jaworowicz potrafi utrzymać zainteresowanie widzów nawet po wielu latach prowadzenia "Sprawy dla reportera". Co tydzień program ogląda 2,5 miliona widzów, a sama dziennikarka może pochwalić się niesłabnącą popularnością. Taki wynik to zasługa nie tylko talentu i nieprzemijającej urody. Ujawniono, za czym kryje się tajemnica sukcesu najsłynniejszej reporterki TVP.

Elżbieta Jaworowicz wygrała w ważnym rankingu. Dziennikarka ma powody do radości

Badanie przeprowadzone na panelu Ariadna dla magazynu "Wprost" miało wskazać, która z polskich dziennikarek jest dla Polaków najbardziej opiniotwórczą postacią. Wynik okazał zaskakujący - Elżbieta Jaworowicz znalazła się na podium, a wyprzedziła ją tylko Martyna Wojciechowska

Prezenterka TVP ma powody do dumy. Według badania, to z jej opiniami najczęściej zgadzają się Polacy. Co ciekawe, nie przeszkodziła im niechęć reporterki do udzielania wywiadów czy dzielenia się swoim życiem prywatnym w mediach. Dla widzów najważniejsze jest to, co pokazuje w trakcie "Sprawy dla reportera". To wystarczające świadectwo jej mądrości.

Potwierdzają to wyniki oglądalności. Po 35 latach regularnego pojawiania się na antenie, Elżbieta Jaworowicz wciąż zbiera przed telewizorami wierną grupę odbiorców. O takim sukcesie większość gwiazd może tylko pomarzyć, a jednak jej się udało. Wszystko dzięki jednej, niewiarygodnej zasadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, czemu gwiazda TVP zawdzięcza swój sukces. Mało kto może w to uwierzyć

Dziennikarka postanowiła zdradzić, co przesądziło o jej sukcesie. Jak sama twierdzi, wszystko zawdzięcza szczerości. Nikogo nie udaje przed kamerą, a opisywane w jej programie historie napisało samo życie.

Ciężko uwierzyć w absolutną szczerość, jaką wyznała dziennikarka, a niektórzy musieli sprawdzić dwa razy, gdy usłyszeli takie wytłumaczenie. Powszechnie uważa się, że "Sprawa dla reportera" jest ustawiana, a rozkrzyczani czy zapłakani goście są opłacanymi aktorami. Czasem aż nie chce się wierzyć, że takie sceny mogą się rozgrywać na poważnie. Ta opinia jest szczególnie popularna wśród młodszej części widowni, której emocje na ekranie nie przekonują o szczerości materiału. Bardziej prawdopodobne wydaje się inne wytłumaczenie.

Medioznawcy zaś uważają, że co innego jest najważniejsze w przypadku Elżbiety Jaworowicz. Według ich opinii, format programu jest tak zaplanowany, aby sterować odczuciami widzów. Konfrontacje, nagrania z prywatnych domów czy poruszające wywiady doskonale sprawdzają się w manipulacji widzami, a to z kolei przekłada się na oglądalność programu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN
  4. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  5. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  6. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News