Czy to będzie koniec Jaworowicz w TVP? Bardzo mocne zarzuty, nie ma jak się obronić

Czy to będzie koniec Jaworowicz w TVP? Bardzo mocne zarzuty, nie ma jak się obronić

Elżbieta Jaworowicz od lat jest ikoną polskiego dziennikarstwa. Trudno sobie bez niej wyobrazić telewizję, ale być może niedługo nastanie jej koniec w TVP. Czarne chmury gromadzą się nad dziennikarką.

Elżbieta Jaworowicz od lat prowadzi "Sprawę dla reportera" na antenie TVP. Trudno sobie wyobrazić, że miałaby tego nie robić, a jednak. Nad dziennikarką zgromadziły się czarne chmury. Możliwe, że niedługo nadejdzie jej koniec. Okazuje się, że "Sprawa dla reportera", choć z założenia powinna pomagać - czasem szkodzi. W Łodzi spotkali się ludzie, którzy czują się poszkodowani przez Elżbietę Jaworowicz. Ponieważ tych osób jest ponad dwadzieścia, postanowiły nawet zarejestrować się jako stowarzyszenie - Stop Nierzetelni. Czyżby to miało zwiastować koniec Jaworowicz z TVP.

Elżbieta Jaworowicz będzie musiała skończyć karierę?

- Problem, z którym zgłosiłam się do "Sprawy dla reportera", dotyczył działania prokuratury i sądu w ustaleniu prawdy o działaniu firm, z którymi współpracowałam.  Oczekiwałam, by rzetelnie pokazano problem. Podczas nagrania w Radomsku, kiedy pani Jaworowicz uznała, że moje wypowiedzi są za mało emocjonalne, pozwalała sobie na różne "zachęty" i komentarze, np. "chyba kopnę tę babę". Niestety, nie podeszła uczciwie do moich adwersarzy. A przecież będąc w Radomsku mogła poprosić ich o wypowiedź, a wtedy może inna byłaby wymowa programu (...) Niestety, pani redaktor nie przeczytała listu, który druga strona konfliktu przesłała do telewizji. Ponadto, pokazała na antenie moją płaczącą 16-letnią córkę i byłego męża, choć prosiłam, by tego nie robiła - mówi inicjatorka powołania stowarzyszenia, pani Olga Chobot. Krytyczne opinie na temat "Sprawy dla reportera" pojawiały się już wcześniej. Nikt jednak do tej pory nie zaczął działać tak zdecydowanie. Myślicie, że faktycznie to kres Elżbiety Jaworowicz w TVP? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  2. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  3. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
Źródło: dzienniklodzki.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu