elżbieta jaworowicz
fot.youtube.com/tvp
Mateusz Wysokiński - 17 Grudnia 2018

Widzowie Sprawy dla reportera nigdy nie zapomną tego odcinka! Jaworowicz skonfrontowała się z Jackowskim

Elżbieta Jaworowicz długo nie zapomni starcia, jakie miało miejsce w jej programie z uznanym jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim. Mężczyzna próbował przedstawić swój punkt widzenia i dochodzenia do prawdy, wprawiając w oniemienie prowadzącą kultowej Sprawy dla Reportera, która nie dowierzała jego nadprzyrodzonym zdolnościom. Dziennikarka nie wytrzymała i brutalnie zaatakowała wróżbitę.

Elżbieta Jaworowicz to bez wątpienia jedna z większych ikon TVP. Kobieta od lat prowadzi program Sprawa dla Reportera, w którym stara się pomagać Polakom w najróżniejszych sprawach - od kryminalnych poprzez prawne. W trakcie jednego odcinka serii do studia zaproszony został nie kto inny, jak słynny wróżbita Krzysztof Jackowski. Sprawa dotyczyła zaginięcia członka rodziny, który pewnego dnia wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Poszukiwaną kobietę znaleziono martwą w stodole. Początkowo lekceważony wróżbita starł się na argumenty z prowadzącą programu w zdumiewający sposób.

Elżbieta Jaworowicz skonfrontowała się z Jackowskim

Przypadki dotyczące wszelakich zaginięć i znajdywania ludzkich ciał budzą wielkie emocje wśród opinii publicznej. Sprawa, która była przedmiotem badań policji i prokuratury dotyczyła znalezienia zwłok kobiety, uznanej przez swoją rodzinę za osobę zaginioną. Jasnowidz Jackowski brał udział w śledztwie od samego początku i to on jako pierwszy wskazał na mapce miejsce, w którym znajduje się kobieta. Na pytanie dziennikarki, jak doszedł do swoich wniosków, wizjoner przedstawił historię o tym, że miał przeczucie, kiedy wziął do ręki sweter zaginionej kobiety. Dziennikarki stanowczo nie przekonała ta forma argumentu i postanowiła wraz z wtórującym jej ekspertem ukrócić tę argumentację.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Jackowski nie zapomni tego już nigdy

Dziennikarka od samego momentu dosyć chłodno zwracała się do wróżbity, zaznaczając, że "jest pierwszą osobą, która jest sceptyczna" komentując rzekome zdolności jasnowidza. Jackowski próbował się bronić, mówiąc, że omawiana sprawa była tylko i wyłącznie błędami policji i prokuratury, a on "nawet się myląc, robił to uczciwie". Taka odpowiedź sprawiła, że w studiu zapanowała wielka konsternacja. O ile sam Jackowski był bardzo aktywny w trakcie swojego udziału w programie, o tyle później starał się nie udzielać. Szczególnie rozwścieczył go jeden z ekspertów, który z wykształcenia jest doktorem. Jasnowidz nie był w stanie wytłumaczyć mu, jak działają jego zdolności. Widocznie sama dziennikarka także nie chciała już dowierzać Krzysztofowi Jackowskiemu i pomijała jego postać, nie zadając mu już żadnych pytań w trakcie trwającego odcinka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?
  2. Polka najlepszą żoną? Statystyki nie pozostawiają wątpliwości
  3. Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News