Co się dzieje z Elżbietą Jaworowicz? Widzowie zauważyli bardzo niepokojące objawy

Co się dzieje z Elżbietą Jaworowicz? Widzowie zauważyli bardzo niepokojące objawy Źródło: screen/TVP

Elżbieta Jaworowicz zaczęła niepokoić fanów. Ostatnio jej wielbiciele spostrzegli, że zaczyna przejawiać wyjątkowo nietypowe objawy. Ekspert zdradził co ukrywa dziennikarka.

Elżbieta Jaworowicz nieustannie od 1983 roku prowadzi słynny program TVP "Sprawa dla reportera". Jako młoda prowadząca szybko przykuła uwagę wielu mężczyzn, szczególnie swoimi długimi nogami. Jednak po latach fani spostrzegli niepokojący objaw.

Elżbieta Jaworowicz i jej niepokojące objawy

Prowadząca program "Sprawa dla reportera" od samego początku eksponowała swoje długie nogi, co oczywiście zwróciło uwagę widzów. Przez lata wypracowała sobie charakterystyczną pozę za biurkiem, która stała się jednym z jej elementów rozpoznawczych. Fani odnoszą wrażenie, że z roku na rok nogi dziennikarki wyglądają coraz dziwniej, co może być objawem jakiegoś schorzenia.

Nogi Elżbiety Jaworowicz układają się w wyjątkowo nienaturalnej pozycji, która nie tylko optycznie wydłuża nogi, ale także bardzo je eksponuje. Za każdym razem, gdy kamera pokazuje całe studio, odnosi się wrażenie, że nogi wystające zza biurka Elżbiety Jaworowicz ciągle rosną. Sprawie przyjrzał się ekspert od wizerunku prezenterek w telewizji.

Największy sekret Elżbiety Jaworowicz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Fakt" skontaktował się z Jarkiem Szado, reżyserem pokazów mody. W rozmowie z dziennikarzami zdradził, jak w trzech krokach Elżbieta Jaworowicz układa w ten sposób nogi. Przede wszystkim zawsze siada na brzegu krzesła, z dala od oparcia, przez co jej ciało jest cały czas napięte, więc nogi nie opadną. Następnie bardzo ostrożnie kładzie jedną nogę na drugą, tak, że ledwo co się dotykają. Na sam koniec pięta zawiesza nad podłogą, a palce u stóp tylko lekko muskają ziemię.

Nie ma jednak oficjalnych informacji na temat jakoby Elżbieta Jaworowicz cierpiała na jakiekolwiek schorzenie. Słynna prezenterka znana jest jednak z utrzymywania swojego życia prywatnego w ogromnej tajemnicy, z dala od mediów. Niewątpliwe jest jednak to, że długie przebywanie w tak bardzo nienaturalnych pozach nie jest zdrowe, a dodając do tego wiek ikony TVP (73 lata!) i typowe dla niego problemy z układem kostnym, można domniemywać, że po wyłączeniu kamer i skończonym programie, gwiazda nie czuje się najlepiej. Jednak jak można zrezygnować ze swojego znaku rozpoznawczego? 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Nie jest jedyny, teraz ostrzega innych
2. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba, jej syn Conan wypowiedział piękne słowa nad grobem

Na pewno wiele początkujących prezenterek chętnie skorzysta z metody Elżbiety Jaworowicz. Jednak aby dorównać w tym słynnej prezenterce, trzeba będzie się porządnie natrudzić i być gotowym na ogromne poświęcenia. Po tylu latach prowadzenia programu nikt jak ona nie opanował tego do takiej perfekcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News