Elżbieta Jaworowicz, wielka tajemnica
kadr programu "Sprawa dla reportera"
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Wielka tajemnica Elżbiety Jaworowicz wyszła na jaw. Fani zaniemówili, poznali prawdę po latach

Elżbieta Jaworowicz nigdy przedtem o tym nie wspominała. Widzowie nie mieli pojęcia, czemu ta zawdzięcza swój fenomen. Niebywałe informacje obiegły kolorową prasę.

Dziś Elżbieta Jaworowicz nazywana jest ikoną polskiego dziennikarstwa i królową telewizji. Teraz każdy doskonale zna ją dzięki programowi "Sprawa dla reportera", oglądanego przez miliony widzów. Niewielu wie jednak, jak zaczęła się cała ta przygoda, zresztą sama Jaworowicz nigdy szczególnie o tym nie wspominała. Prawda w końcu ujrzała światło dzienne.

MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich PolakówMSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich PolakówCzytaj dalej

Tajemnica wreszcie wyszła na jaw. Czemu Elżbieta Jaworwoicz zawdzięcz swój sukces

Jak przytacza Pomponik, nim dziennikarka zagościła na szklanym ekranie miała na siebie zupełnie inny plan. Chciała ponoć zostać tłumaczem, bo jak się okazuje, doskonale zna język hebrajski. Życie miało dla niej jednak zupełnie inny scenariusz. Jaworowicz z czasem zdecydowała się na podyplomowe studia dziennikarskie, a poszła na nie... by dostać meldunek w Warszawie. Opinia publiczna zupełnie nie miała o tym pojęcia, a i zapewne ona sama nie przypuszczała, że ta jedna decyzja przyniesie za sobą takie skutki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Jeszcze jako studentka trafiła na wizję jako zwyciężczyni konkursu ogłoszonego przez "Telewizyjny Ekran Młodych". Wtedy też trafiła pod opiekę gospodyni niezapomnianego "Tele-Echa".

- Nie była panienką, która pcha się na ekran. Sama ją wybrałam, bo - jako jedna z niewielu dziewczyn przysłanych do mnie na konsultacje - całej nadziei na dostanie pracy nie pokładała w... urodzie - opowiadała po latach Irena Dziedzic.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów” , ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Mimo ogromnej popularności, jaką może się poszczycić, Elżbieta Jaworowicz nie ma raczej w zwyczaju udzielać wywiadów i brylować na czerwonym dywanie. Chociaż rzadko kiedy pojawi się przed blaskiem fleszy, zainteresowanie jej osobą nie mija, a nawet wręcz przeciwnie. Jak sama twierdzi, "pozycję na krześle" udaje jej się utrzymać dzięki temu, czego przed laty nauczyła ją Irena Dziedzic.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznie
  2. Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. NASA wie jak rozwiązać problem trującego smogu. Niezwykłe badania, jest prosty, domowy sposób

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News