Elżbieta Jaworowicz sprawa dla reportera
TRICOLORS/East News
Konrad Karpiuk - 13 Maja 2020

Gwiazda TVP w fatalnej sytuacji, potrzebna pomoc. Do akcji musiała wkroczyć Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz musiała pomóc gwieździe TVP, która popadła w tarapaty. Znana aktorka padła ofiarą oszustwa, przez które straciła ogromną kwotę pieniędzy. Więcej o sprawie mamy dowiedzieć się za sprawą kultowego programu "Sprawa dla reportera". W kolejnym odcinku Elżbieta Jaworowicz przyjrzy się dokładnie tej sprawie.

Elżbieta Jaworowicz zajmowała się już niejedną sprawą, a tym razem będzie musiała pomóc znanej aktorce, 65-letniej Laurze Łącz znanej m.in. z "Klanu". Jak twierdzi gwiazda, padła ofiarą oszustwa, przez które straciła sporą część odkładanego przez lata majątku. Gwiazda znana z rozsądnego podejścia do pieniędzy znalazła się w trudnej sytuacji.

Gwiazda serialu "Klan" padła ofiarą oszustwa

Laura Łącz miała w planie zapewnienie "dobrego startu" synowi, będącemu owocem jej związku ze zmarłym już Krzysztofem Chamcem. 28-letni Andrzej niedawno skończył studia na kierunku prawnym i aktorka chciała, by mógł on otworzyć kancelarię obok swojego miejsca zamieszkania. Aby mu to umożliwić, kupiła dwa mieszkania w warszawskim wieżowcu.

Lech WałęsaLech Wałęsa stanął przed trudną decyzją. Rozważa podjęcie dodatkowej pracyCzytaj dalej

- Było to jedno mieszkanie, które deweloper podzielił na dwa. Na jedno od razu podpisaliśmy akt własności, drugiego aktu nie mogłam się doprosić. Wydzwaniałam, pisałam, ale wszystko na nic. [...] Pracuję po kilkanaście godzin na dobę, nigdy nie narzekałam, że będę miała niską emeryturę, bo sama chciałam zapewnić sobie godną starość. Na razie syn mieszka ze mną. Zostaliśmy z niczym... - opowiadała aktorka.

Elżbieta Jaworowicz w programie "Sprawa dla reportera" będzie próbowała pomóc aktorce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od przedszkola do Opola, zmiana gwiazdoraWróżyli mu karierę na miarę Lindy, wylądował w "Od przedszkola do Opola". Zmienił się nie do poznaniaCzytaj dalej

Później okazało się, że firma, od której kupiła mieszkania, upadła. Z racji braku dokumentu nie może liczyć na zwrot pieniędzy. Ponadto, sytuacja związana z epidemią, wstrzymała zdjęcia "Klanu", przez co aktorka chwilowo jest pozbawiona zarobków. Pisała w tej sprawie do Rzecznika Spraw Obywatelskich, jednak nie otrzymała odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Emilewicz w Polsacie powiedziała, co mają zamiar zrobić ze Śląskiem. Jest decyzja ws. wyłączenia całego regionu, dla wielu ogromna ulga
2. Przełomowa decyzja ministra edukacji. Część uczniów może wrócić do szkół, znamy szczegóły

Gwiazda zawiadomiła także Ministerstwo Sprawiedliwości, ale to jeszcze nie koniec. Jak podaje portal Pomponik, sprawą zainteresowała się Elżbieta Jaworowicz. Na wizji kultowego programu "Sprawa dla reportera" sytuacja Laury Łącz, ma być przedstawiona szerszej publiczności, z nadzieją, że nagłośnienie sprawy pomoże w jej rozwiązaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Premier Morawiecki poinformował o ważnej decyzji rządu. Od najbliższej niedzieli nowe zmiany w obostrzeniach
  2. Adam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotować
  3. Zorganizowali dzieciom przyjęcie urodzinowe, szybko pożałowali. Teraz grozi im 15 lat więzienia
  4. "Odmrożenie" uczelni wyższych, jest decyzja. "Od 25 maja będzie możliwość realizacji zajęć na uczelniach"
  5. Tomasz Kammel nie wytrzymał, pokazał treść skandalicznego listu. "Od niego wszystko się zaczęło"
  6. Jak powstają kebaby? TVN ujawnił okropną prawdę

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News