Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu Źródło: .

Elżbieta Jaworowicz pozostaje niekwestionowaną ikoną polskiej telewizji. Dziennikarka stanowczo unika w wywiadach tematów związanych z życiem prywatnym, przez co wciąż wiemy o nim bardzo niewiele. Po wielu latach wyszedł jednak na jaw romans, który miała nawiązać ze znanym polskim piosenkarzem.

Elżbieta Jaworowicz od ponad 30 lat współpracuje z Telewizją Polską, a jej program - "Sprawa dla reportera" - stanowi już nieformalny symbol tej stacji. Chociaż niejednokrotnie dziennikarka stawała się bohaterką kontrowersji, te były przede wszystkim związane z jej pracą. O życiu prywatnym gwiazdy wiadomo bowiem bardzo niewiele.

Elżbieta Jaworowicz i romans sprzed lat

Fani Jaworowicz mogą być więc zaskoczeni doniesieniami, do których dotarła redakcja "Faktu". Z rozmowy z informatorem reporterzy dowiedzieli się bowiem o romansie dziennikarki sprzed wielu lat. Jej wybrankiem miał okazać się bardzo znany polski wokalista.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili - stwierdziła osoba z otoczenia Jaworowicz.

Dziennikarka od lat pozostaje w związku z tym samym mężczyzną

Jaworowicz i Gąssowski rzeczywiście nie odnieśli się nigdy do tych pogłosek. Dziennikarka pozostaje za to obecnie szczęśliwą mężatką. W 2010 roku poślubiła partnera, z którym żyła już od 15 lat. Nic nie wskazuje na to, aby miała więc zgodzić się na udzielenie mediom szerszego komentarza w sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć Anny Jantar była tylko początkiem. Oni wszyscy zmarli w tragicznych okolicznościach

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Warto zaznaczyć, że w dziennikarka ma już za sobą dwa inne małżeństwa - pierwsze z biznesmenem, a drugie z rajdowcem. Rzekomo, bo media nie dotarły do ich personaliów. Dopiero przy boku pułkownika Eugeniusza Mleczaka udało jej się jednak znaleźć spokój i stabilizację. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosta herbatka, która pomoże na ból gardła i zapalenie zatok. Każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News