"Elżbieta Jaworowicz nie mówi o sobie całej prawdy". Wielka tajemnica dziennikarki ujawniona

"Elżbieta Jaworowicz nie mówi o sobie całej prawdy". Wielka tajemnica dziennikarki ujawniona Źródło: Youtube/publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP. Koledzy z pracy nazywają ją "niezatapialną", a jej program "Sprawa dla reportera" od lat wzbudza ogromne emocje i cieszy się sporym zainteresowaniem. Teraz zostają ujawnione tajemnice prezenterki.

Elżbieta Jaworowicz to gwiazda dziennikarstwa i stacji TVP. Od lat kojarzona jest z programem "Sprawa dla reportera", w którym rozwiązuje spory i komentuje ważne zjawiska. Wzbudza ogromne zainteresowanie, ale skrupulatnie pilnuje swojej prywatności. Teraz kilka tajemnic prezenterki zostało jednak ujawnionych.

Elżbieta Jaworowicz skrywa przed widzami wiele tajemnic

Pierwszy odcinek "Sprawy dla reportera" został wyemitowany 1984 roku i z miejsca stał się jednym z ulubionych programów widzów. Wszystkich zachwyciła dociekliwa dziennikarka, która zajęła się dramatami zwykłych ludzi i nagłośniła wiele poważnych spraw. Aż do do 2018 roku każdy materiał Jaworowicz przygotowywała sama, wzbudzając tym szacunek wśród dziennikarzy. 

Przez lata zbudowała także swój słynny wizerunek nieustępliwej dziennikarki, która chce za wszelką cenę dociec do prawdy, a jednocześnie umie rozwiązywać konflikty i prowadzić do zgody. Dzięki temu zasłużyła sobie na słynny przydomek "niezatapialnej damy".

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ktoś tak charyzmatyczny był kiedyś pełen kompleksów. Elżbieta Jaworowicz pochodzi z małej miejscowości na Podkarpaciu i z tego powodu była bardzo niepewna siebie. Do tego stopnia, że wątpiła w swoją wiedzę i to czy nadaje się na studia.

- Przyjechałam zdawać egzamin na polonistykę. Usiadłam w sali i zaczęłam podziwiać tę kolorową, pewną siebie młodzież… Poczułam się prowincjuszką, ale później zrozumiałam, że prowincja bywa w nas, a nie zależy od miejsca urodzenia – zwierzyła się dziennikarka. 

Dziennikarka miała w przeszłości szokujący romans 

Aby rozpocząć karierę w Warszawie, Elżbieta Jaworowicz musiała przystąpić do pewnej organizacji młodzieżowej. Później to zignorowała czym, jak sama wspomina, przysporzyła sobie wiele kłopotów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Po pierwszych sukcesach związanych z programem "Sprawa dla reportera", jej kariera szybko się potoczyła. Obecnie jest prawdziwą gwiazdą. Niestety, takich sukcesów jak w pracy, nie osiągnęła w życiu prywatnym. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, jedno ze znanym biznesmenem, drugie z Lechem Jaworowiczem, po którym zachowała nazwisko. Szczęście odnalazła przy boku Eugeniusza Mleczaka. Jest to jej trzeci mąż. 

Niewiele osób wie, ze Elżbieta Jaworowicz miała romans. Jej kochankiem był słynny piosenkarz Wojciech Gąssowski, autor piosenki „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Plotki mówiły, że para nawet ze sobą mieszkała, jednak te doniesienia nigdy nie zostały potwierdzone. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Kraj Media 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News