Elżbieta II pośpiesznie pojechała do Meghan Markle. To dla nich bardzo ważna chwila

Elżbieta II pośpiesznie pojechała do Meghan Markle. To dla nich bardzo ważna chwila Źródło: youtube.com/ CBS Evening News

Elżbieta II zdecydowała się na bardzo śmiały krok. Mimo wielkiego zamieszania medialnego, związanego z narodzinami kolejnego członka królewskiej familii, głowa Zjednoczonego Królestwa zdecydowała się na odwiedziny żony swojego wnuka. To pokazuje, jak ważne chwile zbliżają się dla najważniejszej, brytyjskiej rodziny,

Elżbieta II mimo swojego wieku jest bardzo aktywna. Monarchini zawsze zajmuje stanowisko w najważniejszych kwestiach dla Brytyjczyków i aktywnie we wszystko się angażuje. Nie inaczej jest teraz, kiedy doczeka się kolejnego prawnuka, bądź prawnuczki. Królowa czym prędzej pośpieszyła z wizytą ciężarnej żonie Harry'ego, bo najwyraźniej czasu zostało już naprawdę niewiele. Chciała jeszcze ostatni raz zobaczyć synową przed porodem, którego być może, będzie nawet świadkiem. 

Elżbieta II zaskoczyła Meghan. Niespodziewana wizyta królowej

Dużo w brytyjskich mediach mówiło się o tym, że królowa Elżbieta II nie darzy żony Harry'ego wielkimi uczuciami, a sama ma często odnosić się bardzo negatywnie do zachowań amerykańskiej gwiazdy kina. Jak się jednak okazuje, dziecko potrafi łagodzić obyczaje i sama królowa jest w stanie zapomnieć Markle wiele kłótni i sprzeczek z przeszłości. Monarchini wprost nie może doczekać się, kiedy Harry ogłosi światu, że został tatą.

O wzmożonym zainteresowaniu królowej względem narodzin swojego prawnuka bądź prawnuczki niech świadczy fakt, że tegoroczna Wielkanoc była bardzo nietypowa w wykonaniu monarchini, która zrobiła wszystko, co mogła, aby móc towarzyszyć oczekującym na poród rodzicom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowa uwielbia być prababcią.Wmożone oczekiwanie na potomstwo Meghan i Harry'ego

Tak rodzinna i wierna tradycyjnym wartościom osoba jak Elżbieta, tegoroczne święta spędziła z dala od pałacu Buckingham, preferując posiadłość Frogermore, która stała się nowym domem pary książęcej Susseksu. Ekskluzywna, pełna bujnej przyrody i luksusów nieruchomość będzie bardzo dobrym miejscem dla młodej matki, która odpocznie od pałacowego zgiełku i wzmożonego zainteresowania kamer. Elżbieta II, szanując decyzję swojego wnuka o przenosinach do tamtej lokalizacji, postanowiła sama się w niej pojawić i powitać parę książęcą w nowej okolicy, a także wspierać Markle w ostatnich chwilach jej ciąży.

– Jej wysokość chciała oficjalnie powitać Susseksów w ich nowym domu – była ich pierwszym gościem w posiadłości. Meghan i Harry oprowadzili królową po okolicy – twierdzili cytowani przez „The Sun” informatorzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. To miał być największy moment w karierze Roksany Węgiel. Kuriozalna decyzja pozbawiła ją marzeń
  4. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  5. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  6. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News