Była na szczycie, została sama. Teraz nie pamiętają o niej nawet w najważniejszym dniu

Była na szczycie, została sama. Teraz nie pamiętają o niej nawet w najważniejszym dniu Źródło: screen youtube.com

Show-biznes jest bezlitosny i przekonało się o tym wiele gwiazd. Niestety wiele postaci zostało niemalże całkowicie zapomniane. Przekonała się o tym jedna z gwiazd lat 70. i 80., o której nikt nie pamiętał nawet w najważniejszy dzień.

Elżbieta Dmoch jest legendarną wokalistką zespołu 2 plus 1. Piosenki zespołu znane były wszystkim Polakom i wielu z nich nadal z łezką w oku wspomina dawne lata, słuchając ich muzyki. Niestety kariera artystki została brutalnie przerwana przez tragedię, która miała miejsce w jej życiu na początku lat 90. Po tym wszystkim Elżbieta Dmoch zniknęła na całe lata, a Polska powoli zaczęła o niej zapominać.

Elżbieta Dmoch zapomniana przez wszystkich

Śmierć męża artystki bardzo mocno wpłynęła na jej życie prywatne oraz zawodowe. Piosenkarka zaczęła alienować się od całego świata, zamykając się w swoim mieszkaniu. Często mówiono, że przechodzi bardzo silną depresję, z którą nie może sobie poradzić. Co więcej, zaczęła mieć coraz większe problemy finansowe. Z tego względu musiała zmienić swoje mieszkanie na znacznie mniejsze, ale nawet to nie zapewniło jej lepszego stanu majątkowego. Liczne długi, które na niej ciążyły, nie poprawiały całej sytuacji. W końcu Dmoch miała problem, aby łączyć koniec z końcem. Na szczęście artystka powoli wraca do formy. Zaczęła w większym stopniu dbać o samą siebie oraz jest częściej widywana poza ścianami swojego mieszkania. Niedawno nawet obchodziła swoje urodziny. Niestety nie było żadnej hucznej imprezy, ani nawet dużego tortu ze świeczkami. Za to był samotny spacer uliczkami Warszawy. Przeraża myśl, że tak wspaniała artystka została tak łatwo zapomniana. Teraz mało kto ją nawet rozpoznaje na ulicy. Stała się kolejną szarą osobą, która nie wyróżnia się z tłumu. Po części jest to artystce na rękę, ponieważ upłynie jeszcze bardzo dużo czasu, zanim zdecyduje się na wywiad, a tym bardziej występ na scenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak wciąż jest to jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, która została opuszczona dosłownie przez wszystkich. Artystka zdana jest w zupełności na siebie, w przeciwieństwie do innych celebrytów, którzy za sobą mają całą rzeszę wiernych fanów. Miejmy nadzieję, że Elżbieta Dmoch, poradzi sobie ze swoimi problemami i stanie w końcu na równe nogi.Najlepsze newsy dnia:

  1. Marta Kaczyńska napisała o zaginięciu męża! Poruszenie w sieci
  2. Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Zamieściła tajemniczy wpis
  3. Co na to Tede? Jego byłą obraca teraz jeden z najpopularniejszych gwiazdorów
Następny artykuł