Wielka gwiazda polskiej muzyki żyje w strasznych warunkach. Jej przyjaciel zdradza dlaczego

Wielka gwiazda polskiej muzyki żyje w strasznych warunkach. Jej przyjaciel zdradza dlaczego

Elżbieta Dmoch w latach 70-tych po raz pierwszy stanęła na scenie. Wraz z partnerem stworzyli niezapomniany zespół 2 plus 1. Na koncertach spektakularna i zjawiskowa, dziś jest przybita, nie przypomina siebie sprzed lat. Co wydarzyło się w jej życiu?

Elżbieta Dmoch miała siedemnaście lat, kiedy po raz pierwszy zobaczył ją Janusz. Grał ze swoją kapelą na studniówce - ona tańczyła przy jego muzyce całą noc. Młoda dziewczyna dołączyła do jego zespołu i już wkrótce porzucił dla Eli swoją żonę. Powstał zespół, byli na szczytach list przebojów. Odznaczana, honorowana, piękna i dumna. Nikt nie przypuszczał, że za kilkadziesiąt lat będzie na dnie.

Wielka gwiazda żyje w tragicznych warunkach. Jak się miewa Elżbieta Dmoch?

Cezary Szlązak - były członek zespołu 2 plus 1 przyznaje, że z Dmoch dzieją się straszne rzeczy. Wszystko zaczęło się od informacji o rozstaniu. Janusz Kruk po kilkunastu latach małżeństwa zdecydował się odejść do innej kobiety. Gdy powiedział to Elżbiecie - ta nie mogła z siebie wydusić nawet jednego słowa. Rozwód mężowi dała, nie robiła problemów. Jednak w środku niej rozgrywał się dramat. Nie potrafiła sobie wyobrazić nawet jednego dnia bez ukochanego. Powoli gasła. Jak wyznał przyjaciel gwiazdy: muzyka i zespół były dla niej bardzo ważne. Szlązak dodał, że podczas kilkudziesięciu lat działalności 2 plus 1 było zjawiskiem na skalę międzynarodową. W Niemczech mieli własną półkę dla nazwy zespołu; co chwilę dzwonili do nich dziennikarze z całego świata. Menadżerowie z Japonii chcieli podjąć z nimi współpracę. Jednak oni szli swoją drogą, a fani kochali za nietypową muzykę i prawdziwą indywidualność podczas kreacji. Po rozwodzie przyjaźniła się z Januszem. Z jego decyzją nie mogła się jednak pogodzić do końca. Powoli zatracała się w nieszczęściu. Gdy okazało się, że jest samotna i pozbawiona swojego mieszkania, to przyjaciele wyciągnęli do niej pomocną dłoń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ona jest obrażona na zawód. Strasznie zmęczona, zniszczona. I ta historia z Januszem, ich rozwód... To było dla niej ciężkie. Nie chce uwierzyć, że Ela porzuciła scenę na zawsze, że tak marnuje swój wielki talent. A przecież, gdyby tylko chciała, w każdej chwili mogłaby wrócić na szczyt... - powiedział dziennikarzom Szlęzak. Dziś gwiazda już nie przypomina siebie sprzed lat. Widziana w osiedlowym sklepiku - zmęczona i zdezorientowana - niegdyś jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskiej sceny muzycznej, wciąż nie może sobie poradzić ze stratą Janusza. Próbowała reaktywować zespół. 2 plus 1 wzięli udział w "Szansie na sukces". Jednak już wtedy widać było, że Elżbieta Dmoch nie radzi sobie ze sławą. Przygaszona, milcząca i rozkojarzona wciąż cierpiała po śmierci byłego męża. Nie wiadomo jednak, jak potoczą się jej losy. Wokalistka nie przyjmuje pomocy od bliskich. Ma też coraz mniej woli walki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu pokazała brutalnie pobitą twarz. Szokujące zdjęcie
  2. Michał Szpak szokuje u Wojewódzkiego! Z TĄ Gwiazdą TVN poszedłby do łóżka!
  3. Gwiazda zniknęła z TVN na lata. "Byłam poddawana egzorcyzmom"
Następny artykuł