Kiedyś cała Polska słuchała Elżbiety Dmoch. Niebywałe, jak dziś żyje

Kiedyś cała Polska słuchała Elżbiety Dmoch. Niebywałe, jak dziś żyje Źródło: wikipedia.org autor nieznany

Elżbieta Dmoch nie znikała swego czasu z pierwszych stron gazet. Słuchała jej cała Polska, a ona sukcesywnie wspinała się po szczeblach kariery. Lata świetności jednak przeminęły, a teraz niewielu wie, jak wygląda jej życie.

Elżbieta Dmoch w latach 70. i w pierwszej połowie 80. była na językach wszystkich. Po założeniu razem z Januszem Krukiem zespołu 2 Plus 1 zyskała niebywałą popularność, która nie słabła latami. Co więcej, oboje spełniali się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym - po kilkuletnim romansie w końcu zdecydowali się pobrać. Choć wydawali się doskonale dobraną parą, ich związek nie przetrwał. O Dmoch przez długi czas było naprawdę głośno. Z czasem jednak mówiono coraz mniej, aż w końcu ta zupełnie odsunęła się w cień fleszy. Jak dziś wygląda jej życie? Nieprawdopodobne. 

Jak żyje dziś Elżbieta Dmoch? Niebywałe doniesienia

Po tym, jak Kruk opuścił Dmoch dla innej kobiety pojawiło się mnóstwo spekulacji, jakoby wokalistka liczyła na drugą szansę. Tak jednak się nie stało, a jej ukochany ostatecznie zmarł na zawał serca. Niedługo potem artystka postanowiła zakończyć swoją karierę i zupełnie odsunąć się w cień. Pod koniec lat 90., ku uciesze sympatyków, wróciła na scenę, ale niestety, nie trwało to długo. Dmoch szybko też zaczęła odsuwać się od swoich bliskich. Jak podaje Viva, dziś wokalistka nie utrzymuje kontaktu nawet z przyjaciółmi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Elżbieta nie chce pomocy i odtrąca każdy życzliwy gest. Dobrze, że chociaż przyjmuje skromną emeryturę, jaką co miesiąc przynosi jej listonosz oraz zaczęła pobierać pieniądze z tantiem - mówił w jednym z wywiadów, cytowany przez Vivę, Cezary Szlązak, członek 2 Plus 1.

Życie w samotności to nie jedyne, z czym zmaga się artystka. Okazuje się, że jakiś czas temu, przez liczne długi straciła swoje mieszkanie w Warszawie i przeprowadziła się do małej wsi niedaleko Tarczyna, gdzie niestety mieszkała w potwornych warunkach. Viva przypomina również, że w 2005 roku, po tym jak Uwaga TVN zrobiła o Dmolch reportaż, udało jej się wrócić do ukochanej stolicy. Choć oddani fani nadal liczą na jej wielki powrót, ona znów stawać na scenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę

2. Chciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody

- Czasem spotykam się z fanami i wiem, że by tego chcieli. Ale nie ma o tym mowy. Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego - mówiła w ubiegłym roku w rozmowie z Faktem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę po wyborach. Prezes PZPN zakpił z milionów wyborców
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News