Eleni po śmierci córki
TRICOLORS/East News
Aneta Wasilewska - 23 Maja 2020

Tuż po tragicznej śmierci córki Eleni zrobiła jedną rzecz. Ogromnie smutne, wiele matek nie byłoby w stanie iść w jej ślady

Eleni jest jedną z ulubionych piosenkarek Polaków. W 1994 roku w jednej chwili zmieniło się jej całe życie. Wtedy jej córka została zabita. Sprawą śmierci młodej Afrodyty żyła cała Polska. Wiele osób będzie zaskoczonych, kiedy dowie się, co Eleni zrobiła po śmierci swojego dziecka. Niewielu rodziców byłoby w stanie iść w jej ślady.

Eleni zdecydowała się na zachowanie, które byłoby bardzo ciężkie dla wszystkich rodziców po stracie dziecka. Polska piosenkarka po latach od morderstwa Afrodyty podzieliła się swoimi odczuciami, wyjaśniła też, dlaczego zdecydowała się zrobić tę jedną rzecz.

Mięso z kurczakaKupiła na promocji mięso z kurczaka, pojawiła się na nim dziwna poświata. Powód z miejsca odbiera apetytCzytaj dalej

Dzień, który odmienił życie Eleni

To miał być zwykły zimowy dzień, jednak 20 stycznia 1994 roku całkowicie odmienił życie Eleni, która nie mogła przewidzieć, do jakiej tragedii dojdzie. Tego dnia jej 17-letnia córka Afrodyta nie wracała po szkole do domu. Zaniepokojona matka nie wiedziała, co się dzieje. Nagle dostała anonimowy telefon, usłyszała, że ma wpłacić okup za uwolnienie córki, która została porwana.

Eleni powiadomiła o sprawie policję. Do wymiany pieniędzy z porywaczami nigdy nie doszło. Funkcjonariusze szybko ustalili, że zamieszany w sprawę zaginięcia nastolatki jest jej ówczesny partner, Piotr G. Afrodyta ostatni raz była widziana przed szkołą, gdy wsiadała do jego samochodu. Tego dnia 17-latka chciała zakończyć związek ze starszym chłopakiem. Udało się ustalić, że między parą doszło do kłótni.

21-letni chłopak został zatrzymany przez policję. Na początku nie przyznawał się do winy. Dopiero po kolejnych przesłuchaniach powiedział "Zabiłem ją". Po procesie 31 maja 1995 roku Sąd Wojewódzki w Poznaniu skazał mężczyznę na 25 lat pozbawienia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policjanci - kartonowe pudełkoNa drodze znaleźli kartonowe pudełko. Zajrzeli do środka i nie wierzyli własnym oczom, nie da się powstrzymać łez wzruszeniaCzytaj dalej

Eleni zebrała się na niesamowity krok po śmierci swojej córki

Eleni przed długi czas próbowała dowiedzieć się, dlaczego Piotr G. zamordował jej jedyne dziecko. Jak informowały media, Eleni skontaktowała się nawet z jego matką. Jednak to inne zachowanie zwróciło uwagę. Piosenkarka postanowiła wybaczyć mężczyźnie, który odebrał jej ukochaną córkę.

- Gdybym nie przebaczyła, prawdopodobnie nie mogłabym dalej śpiewać, nie mogłabym spotykać się z ludźmi. Przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Przebaczyć to pozbyć się negatywnych emocji, które zabijają nas od środka. To była tragedia dwóch rodzin. Naszej rodziny i rodziny Piotra. Ja jako matka czułam też ból tej matki, która też nosi ogromny krzyż - wyznała po latach Eleni.

Dzisiaj grzeje:

1. Szczyt epidemii już za nami? Jest oficjalne stanowisko ministra zdrowia

2. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Okoliczności śmierci rodzą wiele pytań

Jej zachowanie z pewnością byłoby niełatwe dla rodziców. Eleni pokazała swoją ogromną siłę. Niedawno Piotr G. zakończył odsiadywanie wyroku. Mężczyzna po wyjściu z więzienia zmienił nazwisko i wyjechał do Niemiec. Menadżer Eleni przekazał, że piosenkarka nie będzie udzielać wywiadów na ten temat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa tygodnie, codziennie jadła awkodao. Efekty okazały się zaskakujące
  2. Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. Przepis na pyszne śniadanie, w którym zakocha się każda Polka
  3. Martyna Gliwińska wyjawiła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami Bieniuków. Oliwia nie ma lekko
  4. Myślicie o wyjeździe na wakacje? Możecie się zdziwić, wszystkie doniesienia są jednoznaczne
  5. Fatalny koniec imprezy, nie żyje 7 osób, przeżył gospodarz. Wyjątkowo przykre informacje napłynęły z zza granicy
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

randka w ciemno mordercaCzarujący mężczyzna wygrał "Randkę w ciemno". Nikt nie wiedział, że skrywa mroczny sekretCzytaj dalej

źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News