Eleni znowu cierpi w milczeniu, długo nie chciała mówić. Bliscy ujawnili co się naprawdę dzieje

Eleni znowu cierpi w milczeniu, długo nie chciała mówić. Bliscy ujawnili co się naprawdę dzieje Źródło: TRICOLORS/East News

Eleni przed laty przeżyła największą tragedię, jaka może wydarzyć się w życiu rodzica. Jej córka Afrodyta została zamordowana. Pomimo upływu lat polska piosenkarka cały czas cierpi w milczeniu. Bliscy Eleni zdradzili, co naprawdę się dzieje.

Eleni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w kraju, niedawno widzowie mieli szansę cieszyć się z jej występu w Częstochowie. Na scenie miała uśmiech od ucha do ucha i widać było, że przebywanie przed publicznością przynosi jej wiele radości.

Eleni przeżyła wielką tragedię

20 stycznia 1994 roku córka Eleni, Afrodyta nie wróciła po szkole do domu. 17-letnia dziewczyna po zajęciach wsiadła do samochodu swojego chłopaka, po czym słuch o niej zaginął. Niestety, okazało się, że po sprzeczce między parą, Piotr. G zabił młodą dziewczynę. Całą Polską wstrząsnęła ta porażająca wiadomość, przez wiele tygodni nie mówiono o niczym innym. 

Początkowo 21-letni mężczyzna nie przyznawał się do popełnienia przestępstwa. Jednak w biegu procesu wyznał, że jest winny morderstwa córki Eleni. 31 maja 1995 roku został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Niedawno Piotr G. wyszedł na wolność. Z doniesień medialnych wiadomo, że zmienił imię i nazwisko, po czym wyjechał z Polski, by rozpocząć nowe życie za granicą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eleni po latach od śmierci córki nadal cierpi w milczeniu

- Eleni postanowiła, że nie udziela w tym temacie żadnych wywiadów. To dla niej bolesna sprawa. To, że mu wybaczyła, to jedna sprawa. Ale boli ją, jak to się potoczyło. Gdyby ode mnie zależało, to bym zasądził karę śmierci, bo tyle ta kobieta przez tego człowieka wycierpiała i cierpi nadal. Ale Eleni to inna kobieta i ona nie jest za tym - zdradził menadżer Eleni, Kostas Tzoka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: zatrzymano ważnego polityka. Usłyszał poważne zarzuty

2. Adam Małysz wyznał całą prawdę. Opowiedział, jak przebiegała u niego choroba

Bliski dla Eleni menadżer podkreślił, że gwiazda nie będzie wypowiadać się więcej na temat śmierci swojej córki. Swojego zdania nie zmieniła. Jej ból nadal trwa, pomimo tego, że wybaczyła Piotrowi G. Życie Eleni toczy się dalej, jak widać było w ostatnich tygodniach, nie zamierza rezygnować ze swojej kariery. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Po latach Dorota Wellman zdradziła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o jej męża, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. W rodzinnym albumie znalazła bardzo stare zdjęcie. Przyjrzała się bliżej i zamarła, zauważyła przerażający szczegół
  5. Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią. Media dotarły do nich
  6. Koszmarna nawałnica pojawiła się błyskawicznie. Ludzie nie zdążyli uciec, są zdjęcia

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News