Eksplozja w Burger King! Mnóstwo rannych

Eksplozja w Burger King! Mnóstwo rannych

Ten wybuch w popularnym fast-foodzie zmienił spokojny wieczór w koszmarne chwile. Eksplozja w restauracji Burger King postawiła wszystkich wkoło na równe nogi. Sytuacja jest poważna. Na miejscu pracują policjanci i żołnierze, którzy próbują utrzymać porządek.

Do zdarzenia doszło w stolicy Armenii, Erywaniu. W poniedziałek w godzinach wieczornych doszło do ogromnej eksplozji, której huk postawił na równe nogi całe centrum handlowe. W tym właśnie mieściła się restauracja popularnej sieci Burger King. Na miejsce natychmiast wezwano służby porządkowe, które starały się opanować sytuację. Okazało się, że potrzebne są także karetki pogotowia, gdyż wybuch zranił 9 osób. Wśród nich znajdowali się także cudzoziemcy.

Wybuch w restauracji Burger King w stolicy

Szybko okazało się, że powodem eksplozji była butla z tlenem znajdująca się na zapleczu restauracji. Ta doprowadziła do potężnej eksplozji, która nie rozsadziła restaurację w drobny mak. W wybuchu ucierpieli najbardziej członkowie personelu placówki sieci Burger King, a także klienci, którzy znajdowali się w feralnym momencie przy ladzie. Miejscowa policja na razie nie podała personaliów rannych. Pewni możemy być jednak, że wśród nich nie ma Polaków. Złe wieści są jednak takie, że liczba 9 ofiar wybuchu może jeszcze się zwiększyć. Na miejscu wciąż pracują bowiem służby, które badają miejsce eksplozji. Możliwe, że pod gruzami znajduje się jakiś człowiek. Sytuacja jest tak niespokojna, że na miejsce musiała udać się pomoc wojskowa. Żołnierze pilnują, by na miejscu był spokój.ZOBACZ TAKŻE: 1. Dramatyczne sceny w Biedronce. Wybuchł ogromny pożar, ewakuowano sklep 2. Ogromny toksyczny pożar w Polsce! Nad miastem trująca chmura 3. Ogromna eksplozja w polskiej firmie! Coraz więcej ofiar śmiertelnych źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News