Edyta Jungowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z rolą siostry Bożenki w serialu „Na dobre i na złe”. Jak się jednak okazuje, ta sława ma także swoje wady. Aktorka ma już dość.

Jungowska gra w serialach oraz filmach, jednak skupia się przede wszystkim na występach w teatrze. Co ciekawe, nagrywa także audiobooki przeznaczone przede wszystkim dla najmłodszych.

Edyta Jungowska o swej najpopularniejszej roli

Chociaż artystka realizuje się na wielu polach, widzowie niezmiennie wiążą ją jednak z rolą Bożenki. Dla aktorki z tak wielkim dorobkiem zawodowym jest to niemałym ciężarem. Edyta Jungowska ma dość tego, że jej artystyczny dorobek spłycany jest jedynie do roli w popularnym serialu. Przy jej osiągnięciach jest to naprawdę krzywdzące.

– Często jestem zaczepiana przez ludzi właśnie w związku z tą postacią. Spędziłam w tym serialu 15 lat. Dał mi rozpoznawalność. Nie wszyscy przecież słuchają z dziećmi audiobooków, chodzą do teatru czy oglądają Teatr Telewizji – wyznała nieco zawiedziona gwiazda.

Reakcja widzów

Niektórzy fani Jungowskiej twierdzą jednak, że powinna cieszyć się z podobnej popularności. Jej rola w „Na dobre i na złe” była bowiem najwyraźniej bardzo lubiana i doceniana.

Aktorka teraz chciałaby jednak, żeby kojarzono ją z bardziej ambitnych projektów, którymi się obecnie zajmuje. Chociaż Jungowskiej nie zobaczymy już na ekranach naszych telewizorów, to nadal często pojawia się na deskach teatru. Pani Edyta zajęła się również swoim własnym wydawnictwem, nagrywa audiobooki z bajkami dla dzieci i regularnie spotyka się z najmłodszymi fanami, żeby im poczytać.

 

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Moniki Zamachowskiej. Tak źle jeszcze nie było
  2. Ujawniono największą tajemnicę Anny Przybylskiej. To złamało jej serce
  3. Przyrodnia siostra Meghan Markle przerywa milczenie. Ujawnia SZOKUJĄCE informacje

Czy lubisz serial "Na dobre i na złe"?

Loading ... Loading ...

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!