Pokochaliśmy ją za rolę siostry Bożenki w "Na dobre i na złe". Teraz mało kto by ją poznał

Pokochaliśmy ją za rolę siostry Bożenki w "Na dobre i na złe". Teraz mało kto by ją poznał

Nie widujemy jej na ekranie tak często, jak kiedyś. Edyta Jungowska przerwała swoją karierę aktorską kilka lat temu. Niedawno mogliśmy zobaczyć ją na premierze spektaklu "Cudowna terapia". Zmieniła się?

Pokochaliśmy ją w "Na dobre i na złe", gdzie w latach 2000-2012 grała rolę siostry Bożenki Van Graaf. Do 2014 roku wcielała się w postać Małgorzaty Antoniak w serialu "Klan". Użyczała głosu w wielu popularnych kreskówkach: "Tom i Jerry", "Flinstonowie", "Atomówki" oraz "Toy Story". Nie wiadomo, dlaczego zrezygnowała z dalszej kariery. Widocznie show-biznes znudził się aktorce. Jednak nie mogła ona ominąć premiery nowego spektaklu Kamila Maćkowiaka. Właśnie tam, po latach, mogliśmy zobaczyć polską gwiazdę.

Edyta Jungowska odmieniona na premierze spektaklu? Prawie się nie postarzała!

Patrząc na zdjęcia z premiery ciężko uwierzyć, że Edyta Jungowska ma 52 lata! Aktorka wciąż wygląda młodo i promiennie. Prawie wcale się nie zmieniła, jest dokładnie taka, jaką zapamiętaliśmy z największych polskich seriali. Wciąż promienieje uśmiechem, pozytywna i otwarta dla wszystkich. - Zawsze ją lubiłam bo jest sympatyczna i naturalna - pisze o aktorce internautka. Mimo wielu lat poza show-biznesem, Edyta Jungowska wciąż może się cieszyć wsparciem wiernych fanów. - Sympatyczna, pełna energii, z szelmowskim spojrzeniem. Niewiele się zmieniła - pisze kolejna osoba. Edyta Jungowska, 2003 rok /wikipedia   Edyta Jungowska, 2015 rok /wikipedia Edyta Jungowska, 2017 Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdzisława Sośnicka załamała się. Nie wróci już na scenę
  2. Hanna Lis do Kaczyńskiego: "SPIEPRZAJ DZIADU"
  3. Media się myliły. Prawda o Beacie Kozidrak wyszła na jaw
  4. Siostry Godlewskie. Celebrytki z licencją na szokowanie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News