Edyta Herbuś w dramatycznej walce. Jej los zawisł na włosku

Edyta Herbuś w dramatycznej walce. Jej los zawisł na włosku

Edyta Herbuś to znana polska tancerka. Celebrytka kojarzona m.in. z Tańca z Gwiazdami znalazła się ostatnio w tragicznej sytuacji. Jej życie zawisło na włosku. Jak sama mówi "przeczytała tę wiadomość od losu jako zwolnij". 

Edyta Herbuś posiada najwyższą, międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym i trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych. Ogólnopolską popularność zyskała dzięki udziałowi w programach telewizyjnych. Herbuś znana jest również ze swojej pracy jako aktorka, co przyczynia się do tego, że zmuszona jest do łączenia licznych obowiązków w różnych częściach Polski.

Edyta Herbuś w dramatycznej walce

Edyta Herbuś nie korzystała z samochodu, kiedy jej kariera rozwijała się w Warszawie. Mimo że prawo jazdy posiada od wielu lat, po stolicy wolała poruszać się bez konieczności stania w korkach. Jej nowy ukochany, Piotr Bukowiecki od pewnego czasu przekonywał ją do tego, żeby z powrotem usiadła za kierownicą. On sam nie może zawsze być przy niej, kiedy ta rusza w trasę po kraju. Edyta Herbuś po szkoleniach pod okiem swojego partnera poprawiała swoje błędy. Czuła się pewnie, kiedy wyjechała na trasę szybkiego ruchu w kierunku do Wrocławia. Niestety nie zawsze wszystko można przewidzieć. Tancerka prowadząc swoje rozpędzone auto znalazła się w tragicznej sytuacji, która mogła zakończyć się dla niej katastrofą. W jej aucie pękła opona. Samochód stracił sterowność, a Herbuś nie mogła zapanować nad kierownicą. Sytuacja była napięta i wymagała ogromnych pokładów zimnej krwi. Jak przyznaje sama tancerka, udało jej się opanować swój strach i stres, a następnie zapanować nad prowadzonym pojazdem. - Byłam mocno przerażona, ale mój kielecki charakter powoduje, że jak jest taka sytuacja to mam zimną krew - wyznaje w tabloidzie celebrytka.
DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Herbuś po wypadku. Co dalej z jej karierą?

Po tak niefortunnym wypadku, jaki wydarzył się tancerce, pozwala sobie ona na odpoczynek i relaks. Herbuś w wywiadach przyznaje, że odczytała tę sytuację, jako znak. - Przeczytałam tę wiadomość od losu jako "zwolnij"- mówi gwiazda parkietu. Jej przyjaciele i rodzina wspierają ją mocno w tej sytuacji i mówią otwarcie, że nie wiedzą co by się stało, gdyby okoliczności zdarzenia były choć trochę inne. - Jej życie zawisło na włosku. To musi być traumatyczne - mówi jej przyjaciel ze szkoły tańca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Herbuś ZLINCZOWANA. Zrobiła coś bardzo niestosownego
  2. Wielka zmiana w życiu Edyty Herbuś. Zapoczątkowała ją Jennifer Lopez
  3. Edyta Herbuś naprawdę to zrobiła. Widzowie na długo zapamiętają to show
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł