Edyta Herbuś naprawdę to zrobiła. Widzowie na długo zapamiętają to show

Edyta Herbuś naprawdę to zrobiła. Widzowie na długo zapamiętają to show Źródło: fot. youtube.com/Plejada

Edyta Herbuś jest tancerką i aktorką. Największą sławę przyniosły jej występy w emitowanym na antenie TVN programie "Taniec z Gwiazdami". Teraz zrobiła coś, za co zostanie na długo zapamiętana przez polskich widzów.

Już niebawem, bo zaraz po wakacjach na antenie telewizji Polsat zagości nowy program taneczny, który do Polski przywędrował zza oceanu. Taneczne show "World of Dance" zostało stworzone przez amerykańską tancerkę, wokalistkę i aktorkę Jennifer Lopez. Jest ona także, obok Ne-Yo i Dereka Hough najjaśniejszą gwiazdą programu. Jesienią na Polsacie rusza polska edycja show. "Polską Jennifer Lopez" ma być właśnie Edyta Herbuś, która zgodziła się wystąpić w roli jurorki, oceniającej występy uczestników.

Edyta Herbuś "polską Jennifer Lopez"?

Program "World of Dance - Polska" będzie funkcjonował w podobnej formule, co jego pierwowzór. Występować będą mogli zarówno dorośli jak i juniorzy, formacje i grupy taneczne oraz tancerze indywidualni. Tańczyć można dowolny styl. Dla uczestników występ w "World of Dance" często jest przepustką do śmietanki branży tanecznej. Jest szansą na zdobycie ogromnej sławy, a także niebanalnej gotówki. Nagrodą dla zwycięzcy jest aż 100 tys. dolarów! W polskiej edycji programu w jury zasiądzie własnie Edyta Herbuś. Wraz z nią występy uczestników oceniać będą: Michał Malitowski oraz Rafał „Roofi” Kamiński, którego widzowie znać mogą z innego programu tanecznego "You can dance".

Show będzie zapamiętane na długo

Program już teraz cieszy się niemałym zainteresowaniem, chociaż jeszcze nie zawitał na antenie Polsatu. Można spodziewać się, że zyska sporą popularność. Prócz jurorów, którzy są głównymi gwiazdami programu oraz uczestników, którzy mają przyciągać widzów, do oglądania zachęcać mają także prowadzący. W tych rolach zobaczymy, co najciekawsze, dwoje debiutantów. Jako konferansjerzy i prowadzący wystąpią: aktorka Olga Kalicka, która jeszcze jako dziecięca gwiazda występowała w serialu "Plebania" oraz tancerz i wokalista disco polo Tomasz Niecikowski, znany szerzej jako Tomasz Niecik. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Gwiazda TVP okrutnie poniżona! Zniszczyli jej życie
  2. Rozpad Rodzinka.pl! Wielka gwiazda odchodzi
  3. Pola Lis załamana. Zrozpaczona gwiazda cierpi przez Lewandowskiego
  4. Ekshibicjonizm w sieci. Do czego jesteśmy zdolni za "lajki"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News