Edyta Górniak w żałobie. Tragiczny wpis piosenkarki

Edyta Górniak w żałobie. Tragiczny wpis piosenkarki

Zeszły rok był dla wielu gwiazd niezwykle ciężki. Jedną z nich jest Edyta Górniak, która poinformowała właśnie o swojej żałobie. Wokalistka podzieliła się swoim smutkiem za pośrednictwem tragicznego wpisu na Facebooku.

Edyta Górniak przez długi czas ukrywała swoją tragedię związaną z niespełnionymi nadziejami macierzyńskimi. Pod koniec zeszłego roku, pomimo wielu wewnętrznych oporów, wyznała, że udało jej się zajść w drugą, wymarzoną ciążę, lecz poroniła. Utrata dziecka była dla niej wielką traumą, z której do tej pory się nie otrząsnęła. Wyznania w tej kwestii dokonała na początku listopada zeszłego roku, a dziś podjęła ponownie ten temat przy okazji emocjonalnego wpisu na Facebooku.

Sytuację pogarsza fakt, że gwiazda starała się o drugie dziecko od lat i gdy wydawało się, że w końcu udało jej się ponownie zostać mamą, przyszło poronienie. Po długim milczeniu piosenkarka zdecydowała, że swoje doświadczenia wykorzysta do pomagania innym kobietom, które doświadczył tego samego. - Kobiety, które doświadczyły poronienia często nie rozmawiają o tym z nikim. Nie wypłakują tego bólu na głos. Zostają samotne w swojej wewnętrznej żałobie. Zostają same ze wstydem, że ich organizm nie podołał... Musimy o tym rozmawiać i wzajemnie się wspierać. Przecież tyle Nas jest... (!) - napisała gwiazda na swoim facebookowym profilu.

Edyta Górniak wciąż pozostaje w żałobie

W racjonalizacji tragedii i jej zrozumieniu gwieździe bardzo pomaga wiara w Boga. Jak napisała na Facebooku, wierzy, że decyzja Stwórcy o odebraniu jej ciąży nie była bezpodstawna. Redakcja Pikio.pl składa najszczersze kondolencje. - Ufam Mojemu Stwórcy. Bezwarunkowo. Jeśli związek dwojga ludzi miał okazać się niedojrzały, bylibyśmy egoistami chcąc dla własnego spełnienia skazać bezbronne życie na niewłaściwy dla niego Dom. Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to m czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z posta dowiedzieliśmy się również, że w cierpieniu bardzo ulżyła jej praca zawodowa i kontakt z fanami. - Wychodząc na scenę i motywując Was do szczęśliwego życia, nawet nie wiedzieliście o tym, że także Wy motywowaliście mnie. Że byliście moim parasolem ochronnym zarówno na czas utraty ciąży, jak i na czas rozstania - pisze gwiazda.

Apel gwiazdy do fanów

Edyta Górniak zakończyła swój emocjonalny wpis, w którym opisała poronienie i rozstanie z partnerem bardzo pozytywnym przesłaniem. Poprosiła fanów, by żyli ze sobą w zgodzie i potrafili wybaczać. - Bądźmy dobrzy dla siebie wzajemnie. Ale także dla siebie samych. Żyjmy najmądrzej jak potrafimy. Śmiejmy się. Jak najwięcej się śmiejmy, to takie ważne. Pozwólmy sobie czasem na zwykłość, na szaleństwo. Wybaczajmy innym i wybaczajmy sobie. W obliczu najtrudniejszych nawet sytuacji nie zapominajmy, każdy dzień przynosi Nowe nadzieje. Dziękuję za tamten Rok - zakończyła. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Doda wbija szpilę Górniak. Tak ostrego wyznania nie było od lat
  4. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  5. Widzom DDTVN odebrało mowę! Prokopa poniosło "PI*RDOLĘ"
źródło: Facebook.pl/Edyta Górniak
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News