Edyta Górniak w szpitalu! Była w strasznym stanie, te zdjęcia przerażają

Edyta Górniak w szpitalu! Była w strasznym stanie, te zdjęcia przerażają

Wieloletni ból cały czas dawał znać o sobie. Nie pomagały środki przeciwbólowe ani zastrzyki. Piosenkarka nie wytrzymała cierpienia i postanowiła podjąć się poważnej operacji. 

Gdy wiele lat temu spadła z konia doznała bolesnej kontuzji. Ból, jaki jej w ostatnim czasie towarzyszył, uniemożliwiał jej normalnie funkcjonować. Na złagodzenie cierpienia nie pomagały już środki przeciwbólowe ani zastrzyki, byłą w strasznym stanie i konieczny był zabieg.

Konieczna operacja

Od jakiegoś czasu niemal każdy krok sprawiał jej koszmarny ból. Lekarze poinformowali ją, że to efekt kontuzji sprzed lat i musi jak najszybciej poddać się operacji, bo grozi jej trwałe kalectwo. Górniak zdecydowała się zaufać polskim lekarzom i zdecydowała się na operację w Polsce. - Edyta będzie miała operowaną rzepkę, która przesunęła się tak niefortunnie, że musi zostać przeprowadzona artroskopia - powiedział informator Faktu.

Obszerna relacja na Instagramie

Piosenkarka na swoim kanale społecznościowym podzieliła się obszerną relacją z tego wydarzenia. Oznaczyła również nazwę kliniki, w której przebywa. Fani piosenkarki, mogli zobaczyć dzięki temu m.in. jak Górniak, szykuje się do zabiegu, czeka na narkozę, a nawet nieprzytomną na sali operacyjnej. - Dziękuję za wszystko - napisała wokalistka po operacji. - Już po - podpisała kolejne zdjęcie.

Zmiana planów?

Fani Górniak mogą być spokojni. Wokalistka nie zmienia planów. Piosenkarka tak ułożyła kalendarz pracy, że zagra zaplanowane koncerty oraz będzie na nagraniach "The Voice Kids".    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News