Edyta Górniak przeżywa trudne chwile po rozstaniu. Współczujemy

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile po rozstaniu. Współczujemy Źródło: screen youtube.com/20m2

Edyta Górniak właśnie rozpoczęła prace na planie zdjęciowym do programu "Agent Gwiazdy". Jednak teraz gwiazda ma na głowie znacznie większe problemy, ponieważ w jej związku nie dzieje się najlepiej.

Edyta Górniak z początkiem tego roku weszła w zupełnie nowy okres w swoim życiu. Wtedy właśnie rozpoczął się jej związek ze sporo młodszym kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim. Jednak piosenkarka nauczona poprzednimi kryzysami w sferze uczuciowej straciła zaufanie do swoich partnera, mimo że on sam nie dawał jej do tego żadnych powodów. Teraz według mediów związek Edyty Górniak rozpadł się, a sam Zalewski wypowiedział się na ten temat.

Edyta Górniak jest znowu sama?

Górniak bez wątpienia należy do jednych z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Szczególnie teraz, gdy rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji programu "Agent", które mają miejsce na Wyspach Kanaryjskich. Przez to wokalistka ma bardzo mało czasu dla swoich najbliższych, a to nie musi się podobać wszystkim. O ile jej syn zdążył się do tego przyzwyczaić i rozumie, że tak po prostu wygląda jej zawód, to według źródła cytowanego przez Fakt, jej partner miał z tym duży problem. Edyta nawet będąc z nim sam na sam, wykazywała pewien dystans, który jest spowodowany jej poprzednimi związkami. Sama w jednym z wywiadów wspomina, że już nie potrafi zaufać miłości. - Nadal się boję, jestem tak ogromnie podejrzliwa wobec uczucia miłości między ludźmi, nie umiem tego pokonać - wyznaje piosenkarka. Fakt powołuje się na osobę z bliskiego otoczenia Edyty, według której Zalewski już od jakiegoś czasu miał problem, z tym że ukochana poświęca mu za mało czasu. Ostatecznie czarę goryczy miała przelać jej decyzja o wzięciu udziału w programie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził - twierdzi informator Faktu. Sam zalewski bardzo szybko odniósł się do wszelkich doniesień dotyczących jego związku. Według niego jest o wiele za wcześnie, aby mówić o jakimkolwiek rozstaniu. - Trochę za wcześnie na to pytanie. Poczekajmy jeszcze z komentarzami - powiedział Mateusz Zalewski.  1. Będzie SKANDAL! Meghan Markle ujawniła największą tajemnicę księżnej Diany
  2. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
  3. Czy Michał Szpak ma dziewczynę? Prawda jest szokująca!
  4. Znaki zodiaku i ich idealne mieszkanie. Jak powinno wyglądać?
  5. Mikołaj Roznerski ujawnił bardzo intymne szczegóły swojego związku! Fani w szoku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu