Dramat Górniak. Po tym co przeżyła, już nigdy się nie odda mężczyźnie!

Dramat Górniak. Po tym co przeżyła, już nigdy się nie odda mężczyźnie! Źródło: screen/youtube/TVP3 Bydgoszcz

Edyta Górniak niedawno pochwaliła się w mediach swoim nowym chłopakiem, Mateuszem Zalewskim. Mężczyzna długo zabiegał o artystkę i robił wszystko, by ją w sobie rozkochać, jednak ta wciąż powtarzała, że musi być ostrożna. Ostatecznie mu zaufała, a teraz okazuje się, że przeżyła przez to prawdziwy dramat. 

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek oraz osobowości telewizyjnych, którą kojarzą wszyscy. Co prawda nie zawsze swoją twórczością zachwyca wszystkich fanów i często wywołuje kontrowersje w mediach, jednak wciąż pozostaje najbardziej wyrazistą celebrytką w polskim show-biznesie. Niedawno wszystkie media w kraju rozpisywały się na temat nowej miłości Edyty Górniak, którą był młodszy od niej kierowca rajdowy - Mateusz Zalewski. Kobieta zarzekała się w wywiadach, że ciężko jej zaufać kolejny raz mężczyźnie po wszystkich rozczarowaniach, które do tej pory przeżyła. Zalewski robił wszystko, by rozkochać w sobie gwiazdę, co ostatecznie mu się udało, ich związek nie potrwał jednak długo - para rozstała się, a Edyta Górniak przeżyła prawdziwe piekło.

Edyta Górniak zerwała z Mateuszem Zalewskim

Plotki o nowym związku celebrytki z Zalewskim pojawiły się już na początku roku, gdy para poznała się w Łodzi. Mężczyzna rozpieszczał piosenkarkę oraz starał się zaprzyjaźnić z jej synem, co było dla niej wyjątkowo ważne. Z czasem Edyta Górniak zgodziła się na ten związek, jednak wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że zbyt dużo razy została zraniona, by w pełni zaufać mężczyźnie. Widocznie kobieta coś przeczuwała, bo ich związek rzeczywiście zbyt długo nie wytrzymał. Właśnie pojawiły się informacje, że para oficjalnie ze sobą zerwała. - Nadal się boję, jestem tak ogromnie podejrzliwa wobec uczucia miłości między ludźmi, nie umiem tego pokonać. Od nowa, w pełnym tego słowa znaczeniu, oddać się relacji w moim przypadku jest to już chyba niemożliwe - powiedziała w rozmowie z Wp.pl.

Edyta Górniak przeżyła dramat

Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny rozstania, jednak wstrząsające słowa kobiety na Instagramie dają do myślenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc - napisała w dniu swoich urodzin, które spędziła już bez ukochanego. Dla piosenkarki z pewnością prawdziwym dramatem było wielomiesięczne unikanie okazania zaufania drugiej osobie, która ostatecznie ją zostawiła. Nic dziwnego więc, że deklaruje publicznie - po raz kolejny - że żadnemu mężczyźnie więcej już nie odda siebie samej.
ZOBACZ TAKŻE: 
    1. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
    2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
    3. Nowy facet dał Monice Brodce prezent. Padliśmy ze śmiechu
    4. Fani M jak Miłość będą płakać. Problemy z sercem uwielbianego bohatera
    5. Ludzie Ziobry zniszczą życie aktora Barw Szczęścia. Następne lata ma spędzić poniżany w więzieniu
Następny artykuł