Edyta Górniak przeszła radykalną metamorfozę. Wygląda kilkanaście lat młodziej! (Zdjęcia)

Edyta Górniak przeszła radykalną metamorfozę. Wygląda kilkanaście lat młodziej! (Zdjęcia) Źródło: Instagram/edytagorniak

Edyta Górniak mimo swojego wieku, wygląda olśniewająco i nie stroni od odważnych stylizacji. Zmiana, na jaką się zdecydowała, była strzałem w dziesiątkę. Teraz artystka wygląda jeszcze lepiej, fani są zachwyceni.

Edyta Górniak zaczęła karierę w wielkim stylu. Już jako licealistka występowała z musicalem "Metro". Może się także pochwalić występem na Eurowizji, gdzie zajęła wysokie miejsce. Przez wiele lat zachwycała fanów nie tylko swoim ogromnym talentem, ale też niezwykłą urodą. Wiele osób uważa, że artystka nie potrzebowała zmiany wizerunku, jednak to, co zrobiła, odjęło jej co najmniej 10 lat.

Edyta Górniak przeszła metamorfozę. Wygląda o wiele młodziej

W ostatnim czasie Edyta Górniak postawiła na młodzieży, modny wygląd. Zapuściła włosy, które dumnie eksponowała na sesjach fotograficznych. Ten wygląd najwyraźniej znudził się diwie, która zainspirowała się młodszymi koleżankami.

Na początku swojej kariery piosenkarka nosiła krótką, bardzo dziewczęcą fryzurę. Każdy miał okazję przypomnieć sobie taką wersję wykonawczyni utworu "To nie ja byłam Ewą", bowiem w mediach przypominano jej doskonały występ na Eurowizji sprzed 15 lat.

Wspomnienia musiałby bardzo poruszyć gwiazdę, bowiem zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. Porzuciła długie fale na rzecz strzyżenia bardzo przypominającego to z dawnych lat. Zmiana wyszła na dobre, a fani są zachwyceni przemianą swojej idolki. Według nich wygląda zdecydowanie młodziej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy wygląd artystki zrobił prawdziwą furorę. Fani są oczarowani przemianą

Mało kobiet lubi rozstawać się z długimi włosami, jednak - chociażby Małgorzata Rozenek nie miała z tym problemu i już jakiś czas temu zdecydowała się na skrócenie włosów. Podobnie uczyniła Edyta Górniak, która bez skrupułów pożegnała dawną fryzurę.

Zmiana okazała się doskonałym wyborem. Artystka wzbudziła prawdziwy zachwyt wśród swoich fanów, którzy nie mogą się nachwalić nowego wizerunku. W komentarzach na Instagramie gwiazdy wciąż przybywa nowych komplementów.

- Edzia, przepięknie wyglądasz! Czuję się, jakbym cofnęła się w czasie - zachwyca się fanka.

- W tej fryzurce wyglądasz identycznie jak te parę lat temu, nic się nie zestarzałaś - zauważa druga.

- Bomba! Wyglądasz nieziemsko - ocenia kolejna.

- Bardzo pani pasują krótsze włosy, zmiana jak najbardziej korzystna - stwierdza następna.

Nowy image Edyta Górniak zaprezentowała tak:

(Instagram/edytagorniak)

(screenshoty/Instagram/edytagorniak)

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Instagram

Następny artykuł