Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem

Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem

Edyta Górniak przeżywa obecnie bardzo ciężkie chwile. Jej świat przekręcił się do góry nogami, kiedy dowiedziała się, że jej mama przeszła udar. Piosenkarka pokazała zdjęcie z matką ze szpitala. Fani byli bezlitośni, a w komentarzach zmieszali ją z błotem.

"Od kiedy miłość jest na pokaz?", "Nie odzywała się z matką 14 lat", "To nie jest na miejscu" - takie komentarze mogła dziś przeczytać Edyta Górniak na swój temat. Wspominali czas, gdy Edyta nie odzywała się do rodziców i fakt, że szpital nie jest miejscem sesji zdjęciowych. Dyskusje mogły naprawdę wstrząsnąć piosenkarką, która odwiedziła swoją mamę w szpitalu, uwieczniając moment na Instagramie. "To takie na pokaz" - najczęściej pojawia się pod zdjęciem piosenkarki na Instagramie. "Teraz taka moda, że się pokazuje chorobę" - dodają inni. Edyta, czytając wszystkie komentarze, może mieć kolejny powód do zmartwień. Górniak właśnie się szykowała do rozpoczęcia nagrań nowego sezonu programu The Voice of Kids, gdy dostała zatrważający telefon. Mama artystki trafiła do szpitala po udarze. Kobieta nie zastanawiając się, zmieniła plany i pojechała do Opola, aby towarzyszyć swojej mamie w tych trudnych chwilach.

Edyta Górniak wrzuciła do sieci zdjęcie z matką po udarze

Podobno stan matki polskiej piosenkarki był bardzo zły. Lekarze stwierdzili niedowład kończyn. Artystka natychmiast pojechała do rodzinnego miasta. Zdjęcie dwóch dłoni - Edyty i jej mamy Grażyny - sfotografowała i umieściła na swoim profilu w social mediach. Fani byli jednak dla niej bezlitośni. "Żeby zdjęcia publikować ze szpitala?" lub "To nie powinna być intymna chwila?" - szybko zabrali głos internauci. Oburzeni zwrócili uwagę na fakt, że choroba jest trudnym momentem w życiu każdego człowieka i dotyka ich bliskich. Zarzucili piosenkarce, że obnosi się z chorobą matki, próbując wzbudzić zainteresowanie. Jak do tej pory Edyta Górniak nie odpowiedziała zbulwersowanym fanom. Pod zdjęciem pojawiły się także życzliwe zdania wspierające diwę w tych trudnych chwilach. Mamy już pewność, że w tym sezonie The Voice of Kids, Górniak nie pojawi się w roli członka jury, rezygnując z 400 tysięcy złotych wynagrodzenia. Zastąpi ją Cleo. Edyta GórniakZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! „Kompletne dno”
  2. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  3. Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News