Poruszający gest Górniak. Od tej strony jej nie znaliście

Poruszający gest Górniak. Od tej strony jej nie znaliście

Edyta Górniak zdecydowanie jest jedną z najbardziej znanych polskich artystek. Właśnie zdecydowała się na bardzo poruszający gest. Nie znaliście jej od tej strony, na pewno będziecie zaskoczeni.

Edyta Górniak od lat nie znika z polskiej sceny muzycznej. Do tego wciąż uznawana jest za jedną z bardziej utalentowanych piosenkarek. Artystka właśnie zdecydowała się na poruszający gest, będziecie zaskoczeni. Edyta Górniak jest byłą żoną Dariusza K., który w 2014 roku rozpędzonym BMW śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę, której nawet nie próbował udzielić pomocy. Był wtedy pod wpływem narkotyków. Artystka utrzymuje, że nie chce być z nim już dłużej kojarzona, ale mimo to, zamierza okazać i wciąż okazuje serce jego babci.

Edyta Górniak nie zostawi kobiety w potrzebie

Edyta i jej syn Allan wciąż troszczą się o 87-letnią babcię Dariusza K. Ona sama zaś twierdzi, że cieszy się iż jej wnuk w końcu poniesie karę za to co zrobił. Pojmuje to jako szansę na odpokutowanie swojego błędu. Mimo to, przykro jej, że K. w przeciwieństwie do swojej byłej żony i prawnuka, wcale się o nią nie troszczy. - Odwiedziła mnie w tamtym roku z prawnuczkiem, a Darek nie, choć był długo na wolności. Darek w ogóle się mną nie interesuje, od kiedy nie jest z Edytą. W nim nie ma już instynktów rodzinnych i odruchów człowieczeństwa - mówi 87-letnia pani Zofia. - Edyta powiedziała: "Babciu, ja cię zabiorę do siebie, do USA" - dodaje, zdradzając na jak poruszający gest stać piosenkarkę. Trzeba przyznać, że niewiele osób utrzymywałoby kontakt z babcią byłego męża, zwłaszcza jeśli małżonek miałby za sobą takie przejścia jak Dariusz K. To nie jedyna rzecz, którą Górniak chce zrobić dla pani Zofii. Ponieważ jej wyjazd do USA raczej się nie uda, a wszystko z powodu choroby, Edyta zaprosiła ją do Opola na festiwal, na którym wystąpi. Wielkim marzeniem pani Zofii jest bowiem zobaczenie artystki na scenie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  2. Cudowny gest księcia Harry’ego wobec księżnej Kate. Wyciska łzy z oczu
  3. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  4. Znany i lubiany aktor pokazał zdjęcie z dzieciństwa. „Od dziecka zabójczo przystojny
  5. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News