Górniak zasłużyła? Za te słowa o Korze internauci chcą ją rozszarpać

Górniak zasłużyła? Za te słowa o Korze internauci chcą ją rozszarpać Źródło: fot. YouTube/Instagram

Edyta Górniak, jak wielu innych wokalistów, postanowiła uczcić śmierć Kory Jackowskiej. I mimo że słowa choćby Michała Szpaka o zmarłej artystce spotkały się z pozytywnym odbiorem, to Edyta Górniak nie miała takiego szczęścia. Internauci chcą rozszarpać ją za ten komentarz!

Edyta Górniak od lat znana jest jako piosenkarka, z którą bardzo trudno się współpracuje. Lubi być uważana za diwę i właśnie na taką postać się kreuje. Uważa swój talent wokalny za wielki dar, a porównując się z innymi gwiazdami, zawsze jest pełna krytyki. Nic więc dziwnego, że kiedy wyraziła swój głęboki żal po śmierci Kory Jackowskiej, internauci poczuli się się zmieszani. Przecież jeszcze kilka lat temu Górniak mocno obraziła zmarłą!

Edyta Górniak obraża Korę, a potem płacze po jej śmierci. Fani zarzucają gwieździe hipokryzję

- Ja to powiem. Kora nie jest dobrą wokalistką - skrytykowała ostro kilka lat temu Edyta. Teraz jednak narracja jej wpisu w mediach społecznościowych była wprost przeciwna. - Kora była tak oryginalną i wyrazistą osobowością artystyczną, że właściwie nigdy nie miała na naszym muzycznym podwórku trwałej równolegle z nią konkurencji. W pewnym sensie więc była artystycznie samotna. Przez co pozostaje Jedyna. I pozostanie nieśmiertelna w sercach całej Polski... - napisała piosenkarka. Fani poczuli się trochę zniesmaczeni tym fałszywym uznaniem ze strony Górniak. - Edyto, wypowiedzianych publicznie słów w czasach internetu nie da się odpowiedzieć. Więcej poKory i mniej hipokryzji. - rzucił jeden z komentujących. - a kto to przed całą Polska twierdził ze Kora śpiewać nie potrafi…? - dodała kolejna osoba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczny apel ojca Meghan Markle. Córka mu tego nie wybaczy
  2. Horror gwiazdy TVP! Znalazła się w centrum tragicznych wydarzeń
  3. Lekarz zdradził ostatnią dramatyczną wizję Kory. "Ja nie chcę umierać"
  4. Zwierzę przez 3 dni opłakiwało zmarłe dziecko. Widok łamie serce
zrzut ekranu Facebook / Edyta Górniak o Korze Gwiazdy w młodości Instagram.com/@edytagorniak Instagram.com/@edytagorniak
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News