Wiemy, kim jest nowy chłopak Edyty Górniak. Duże zaskoczenie

Wiemy, kim jest nowy chłopak Edyty Górniak. Duże zaskoczenie Źródło: youtube.com

Edyta Górniak ma za sobą kilka nieudanych związków. Od dłuższego czasu stara się jednak poukładać swoje życie prywatne na nowo. W ostatnim czasie rozstała się z dotychczasowym partnerem. Jak sugerują media, gwiazda mogła już znaleźć nową miłość.

Edyta Górniak jest ciągle chętnie komentowaną i obserwowaną gwiazdą (na Instagramie - prawie 300 tys. fanów). Odkąd zerwała z Mateuszem Zalewskim, który jest kierowcą rajdowym, wiele osób zastanawiało się, kto zajął jego miejsce w życiu artystki.

Oficjalne zerwanie Górniak z Zalewskim

Edyta Górniak w ubiegłym roku postanowiła opublikować oficjalne oświadczenie na temat jej relacji z Mateuszem Zalewskim. Chciała bowiem zamknąć tamten etap i nie pozostawić nikomu wątpliwości.  - Jeśli związek dwojga ludzi miał okazać się niedojrzały, bylibyśmy egoistami, chcąc dla własnego spełnienia skazać bezbronne życie na niewłaściwy dla niego dom. Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to my - stwierdza wokalistka.

Nowy rok - nowa miłość? Edyta Górniak miała znaleźć nowego partnera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Patrząc na życie Edyty Górniak, gwiazda nie lubi być zbyt długo sama. Nic więc dziwnego, że dosyć szybko znalazła nowego adoratora - o czym donosi "Życie na gorąco":- Już jakiś czas temu pojawił się ktoś, dla kogo mocniej zabiło jej serce. Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową. Jest też tatą dwóch córek - czytamy w "Życiu na gorąco". M

Mężczyzna opublikował na swoim profilu internetowym film. Gładzi tam damską rękę. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że dłoń ma przyozdobione paznokcie w taki sam sposób, jak Edyta Górniak na zdjęciu, które upubliczniła w social mediach kilka dni później. Dla fanów jest to wyraźna wskazówka. Czy para rzeczywiście jest razem? Nie wiadomo. Być może gwiazda rozwieje wątpliwości w odpowiednim dla niej czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  3. Julia Wieniawa niknie na naszych oczach! Co się stało?
  4. Meghan Markle wygryzie księżną Kate?! To ją nazywają teraz drugą Dianą
  5. Dalszy ciąg problemów zdrowotnych Janowskiego! Znowu wyląduje w szpitalu

Następny artykuł