Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek, która już wkrótce miała rozpocząć nagrania do programu „The Voice Kids”. Gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w show, kiedy dowiedziała się, że jej mama poważnie zachorowała. W mediach pojawiły się kolejne, nowe informacje na temat jej stanu zdrowia. Jest źle.

Górniak zdecydowała się w ostatniej chwili odmówić twórcom popularnego programu rozrywkowego Telewizji Polskiej. Jej mama trafiła bowiem do szpitala w Opolu z niedowładem lewej strony ciała. Stan kobiety był więc naprawdę poważny.

Edyta Górniak walczy o zdrowie mamy

Edyta Górniak nigdy nie była tak załamana jak teraz. Czuwa przy łóżku matki każdego dnia i robi wszystko, co może, by pomóc jej w powrocie do zdrowia.

– To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy mamy. (…) Mam nadzieję, że gdybym kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mój syn także rzuciłby wszystko, aby dać mi siłę, uśmiech i wsparcie. Aby pokazać mi, że moje życie jest dla niego cenniejsze niż kontrakty – poinformowała wokalistka swoich fanów na Facebooku.

Jak donoszą media, Jasik otrzymała w szpitalu potrzebną pomoc oraz doskonałą opiekę. O wszystko zadbała oczywiście jej córka, która sprowadziła do szpitalnego łóżka mamy także swego syna, Allana.

Co dolega mamie Edyty Górniak? Jest źle

Mama Edyty Górniak trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie. Lekarze podejrzewają udar, chociaż staje się to coraz mniej prawdopodobną wersją. Wykonali szereg badań, które wykluczyły podejrzewane choroby i na razie nie zaprowadziły ich donikąd. Jest źle, bo matka piosenkarki pozostaje bez diagnozy.

– Lekarze wykonali wiele badań. Na razie wykluczono nowotwór, półpasiec i choroby zakaźne. Czekają jeszcze na wyniki tomografii głowy, bo to mógł być udar – ujawnił pracownik opolskiego szpitala w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Fani Edyty Górniak przesyłają jej obecnie liczne słowa wsparcia, gdyż wiedzą, że przechodzi ona naprawdę trudne chwile. Liczą bowiem na to, iż jej mama szybko wyzdrowieje, a artystka wróci do występów oraz spotkań z nimi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda Polsatu narobiła wiochy w warszawskiej knajpie?! „Była pijana, klęła jak szewc”
  2. Kompromitacja wszech czasów! To koniec kariery dziennikarki DDTVN?
  3. Gwiazdy TVN w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Co na to produkcja?
  4. Nie żyje matka Marcina Mellera. Tarczyński dał popis chamstwa: Można ją olać

Czy słuchasz Edyty Górniak?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!