Wyciekła wielka tajemnica Edyty Górniak. Będziecie zaskoczeni

Wyciekła wielka tajemnica Edyty Górniak. Będziecie zaskoczeni

Edyta Górniak od zawsze ukrywała swoje życie osobiste przed tabloidami i wścibskimi paparazzi. Mimo to plotki zawsze jakoś wychodziły na jaw i świat mógł się dowiedzieć trochę o jej życiu prywatnym. Tym razem wyciekła wielka tajemnica piosenkarki. Wszyscy będziecie zaskoczeni tą wiadomością.

Edyta Górniak jest dobrze znaną piosenkarką. Jej barwa głosu zachwyciła miliony fanów na całym świecie. Chociaż zaliczyła kilka wpadek, to i tak jest uznawana za jedną z największych gwiazd w Polsce. Ta, stara się chronić swoje życie prywatne, ale nie zawsze jej to wychodzi.

Edyta Górniak i rozstanie

Ostatnio głośno było o jej rozstaniu z Mateuszem Zalewskim. Razem byli ponad rok, a plotki o ich rozstaniu bardzo szybko się potwierdziły. Media próbowały dowiedzieć się czegoś więcej, jednak na próżno. Jak się jednak okazuje, oboje bardzo szybko znaleźli sobie pocieszenie. Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", Edyta Górniak nie próżnowała po rozstaniu z Zalewskim i znalazła sobie nowego partnera. Choć utrzymywane to było dotąd w wielkiej tajemnicy, część informacji na temat nowego związku wyszła na jaw. Wiadomo nawet, jak ma na imię jej wybranek. Na stałe mieszka w Sopocie i ma za sobą ciekawą karierę sportową. Jak dowiadują się dziennikarze, jego imię to Tomasz.

Tajemniczy związek piosenkarki

Jest jednak pewna tajemnica, o której na pewno nie chciała mówić piosenkarka. Jej nowy partner był już wcześniej z kimś związany i ma dwie córki, które bardzo kocha. Na razie też Górniak i tajemniczy Tomasz oficjalnie nie przyznają się do związku. Dziennikarze jednak przeprowadzili śledztwo, z którego wynika, że coś jest na rzeczy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Edyta Górniak nie obserwuje Tomasza na Instagramie, ale obdarowuje jego zdjęcia "serduszkami". Ten natomiast obserwuje i lajkuje zdjęcia wokalistki oraz jej syna Alana. Na jego profilu widnieje również filmik, na którym widać, jak mężczyzna gładzi kobieca dłoń. Fani spekulują, że to ręka Edyty Górniak. Nie wiadomo jak i kiedy się poznali. Mimo wszystko piosenkarka dalej stara się zachowywać anonimowość. Jej związki były za każdym razem głośne i często o nich pisało się w tabloidach. W przeszłości związana była z Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą, Dariuszem Krupą, z którym ma syna, Piotrem Schrammem, Williamem McKinneye oraz Mateuszem Zalewskim. Ten ostatni także nie próżnował i podobno znalazł sobie śliczną kobietę o blond włosach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje 21-letni polski muzyk. Tragiczna śmierć
  2. Spełnił się koszmar Wojewódzkiego. To musi boleć
  3. Ogromne obawy, dramatyczne doniesienia. Fani Jackowskiego już wszystko wiedzą
  4. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  5. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News