Matka Górniak aż się popłakała. Nie mogła uwierzyć, że córka to zrobiła

Matka Górniak aż się popłakała. Nie mogła uwierzyć, że córka to zrobiła Źródło:

Edyta Górniak przechodzi w ostatnim czasie trudne chwile. Jej matka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Gwiazda nie myśląc długo zrobiła coś, co panią Grażynę doprowadziło do łez.

W czwartek Edyta Górniak miała pojawić się na nagraniu do drugiej edycji programu "The Voice Kids". Niestety, zaledwie dzień wcześniej dowiedziała się o chorobie swojej matki, Grażyny Jasik oraz jej pobycie w szpitalu. Okazuje się, że lekarze podejrzewają udar.

Edyta Górniak rzuciła wszystko

Artystka nie zastanawiała się długo. Natychmiast rzuciła wszystko i postanowiła jechać do matki. Zawiadomiła dyrekcję TVP oraz produkcję programu o nagłym wypadku. Za niepojawienie się na nagraniach mogła grozić jej kara w wysokości 100 tysięcy złotych, jednak to nie miało dla niej znaczenia. Dla niej najważniejsza była matka. Górniak zadzwoniła nawet do Cleo, aby poprosić ją o zastępstwo na planie. Edyta Górniak natychmiast ruszyła w drogę i już kilka godzin później była w szpitalu w Opolu. Kobiety od razu wpadły sobie w ramiona. Pani Jasik zanosiła się płaczem, gdyż była świadoma tego, że jej córka powinna być teraz w pracy, a jednak przyjechała do Opola. Pani Grażyna miała problem z paraliżami w lewej ręce. Już kilka razy była w tej sprawie w szpitalu, jednak nic nie pomogło. Ostatnio jej stan się pogorszył, gdyż paraliż wystąpił na całej lewej części ciała. Lekarze podejrzewali udar. Edyta Górniak zajęła się swoją matką najlepiej, jak tylko potrafiła. Sprowadziła nawet z Wrocławia wybitnego specjalistę, aby pomógł jej mamie. Pani Grażyna przeszła już 14 operacji i nadal nie czuje się najlepiej. Wczoraj z Londynu wróciła również Małgorzata Jasik, siostra Edyty. Kobiety wraz z ojcem są teraz przy matce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda DDTVN zmieszana z błotem! Wrzuciła do sieci swoje zdjęcie z pogrzebu Kory
  2. Jeden z największych gwiazdorów TVN próbował popełnić samobójstwo. Smutne informacje
  3. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
  4. Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! „Kompletne dno”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News