Edyta Górniak boleśnie poniżona. Fani są wściekli, nie mogą w to uwierzyć

Edyta Górniak boleśnie poniżona. Fani są wściekli, nie mogą w to uwierzyć

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych i cenionych krajowych piosenkarek, która od lat podbija polskie estrady. Jej głośny konflikt z Donatanem szybko obiegł więc największe media, szokując opinię publiczną. Jak się jednak okazuje, gwiazdor wciąż nie zamierza przestać poniżać koleżanki po fachu.

Tegoroczny festiwal w Opolu kojarzony jest przez widzów przede wszystkim z konfliktem, który zaistniał między Edytą Górniak i Donatanem. Gdy celebryci pozowali razem na ściance, producent niewybrednie zsunął rękę na pośladki piosenkarki, co uwieczniły kamery krajowych mediów.

Edyta Górniak znów będzie wściekła na Donatana

Wokalistka była wyraźnie oburzona zachowaniem kolegi po fachu. Szybko uderzyła go w twarz, gdyż całkowicie poniosły ją złość i zdziwienie. Wielu fanów przyznawało później otwarcie, iż w pełni popierają reakcję gwiazdy. Co ciekawe, Donatan miał wciąż nie przeprosić Górniak za swoje zachowanie. Zamiast tego, wyraźnie rozbawiony sprawą, nie przestaje upokarzać znanej piosenkarki.

Szokujący post Donatana na portalu społecznościowym

14 lipca producent udostępnił na swym profilu na Facebooku grafikę, która informowała o tym, że to "dzień łapania za pupę". Fani bardzo szybko odgadli, że gwiazdor w ten sposób niewybrednie nawiązał do opolskiej afery związanej z Górniak. - Eeeeeee tam - u mnie dzień jak co dzień - napisał wyraźnie rozbawiony celebryta, oburzając wielu internautów. Edyta Górniak, Donatan Fot. Facebook/Donatan Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To dlatego Stenka zrezygnowała z roli. Usłyszała straszną diagnozę
  2. Makabra! Gwiazdor Polsatu z zakrwawioną twarzą, zdjęcie w sieci
  3. Dodę czeka rewolucja, fani już nie mają wątpliwości! „Ty jesteś w ciąży!”
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News