Edyta Górniak nagle zdruzgotała widownię TVN. Na wizji ujawniła całą prawdę o swoim byłym mężu

Edyta Górniak nagle zdruzgotała widownię TVN. Na wizji ujawniła całą prawdę o swoim byłym mężu Źródło: Screen/Youtube/JastrzabPost

Edyta Górniak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Gwiazda na antenie TVN ujawniła całą prawdę na temat swojego byłego męża. Widzowie byli mocno zaskoczeni.

Edyta Górniak zaskoczyła widzów obezwładniającą szczerością. Na antenie TVN opowiedziała o osobistych sprawach. Artystka postanowiła ujawnić całą prawdę dotyczącą swojego byłego męża. Wiele osób zaskoczyło to prywatne wyznanie. 

Edyta Górniak otworzyła się przed widzami 

Edyta Górniak postanowiła otworzyć się przed widzami i podzielić swoimi odczuciami na temat życia rodzinnego. Celebrytka zrobiła to za pośrednictwem programu "My Way". Gwiazda skupiła się na relacji ze swoim byłym mężem, Dariuszem Krupą. 

Gwiazda wyznała, co urzekło ją w swoim byłym partnerze. Jest to ściśle związane z tym, czego brakowało jej w przeszłości. Ich małżeństwo trwało 4 lata i zakończyło się 24 lutego 2010 roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Intymne wyznanie wokalistki 

Ten odcinek show "My Way" obfitował w emocje. Edyta Górniak z rozbrajającą szczerością opowiedziała o swojej relacji z Dariuszem Krupą, a także o początku tej znajomości. Jak się okazuje, były partner urzekł celebrytkę swoją rodzinnością i obietnicą stabilizacji. 

- On mnie oczarował w taki sposób, że powiedział mi, że: „jeśli ty jesteś gotowa, to ja chcę mieć dziecko, psa, dom i niedziele ze wszystkimi”. I ja tak: „och, naprawdę? Okay”. Poszłam za rodzinnością. Zostawiłam karierę międzynarodową, jak poznałam człowieka, który się nie bał tego wszystkiego o czym marzyłam, to poszłam po prostu - wyznała gwiazda. 

Jak się okazuje, jest to związane z przeszłością artystki, której zawsze tego brakowało. Marzyła o dużej rodzinie, która spotyka się ze sobą regularnie. O obecności i wsparciu bliskich, a także o zwykłym, domowym cieple, którego najwyraźniej zabrakło w jej dzieciństwie. Wyznanie to bez wątpienia zdruzgotało fanów diwy, którzy jeszcze nigdy nie słyszeli z jej ust tak szczerego i osobistego wyznania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

Teraz jej największym powodem do radości jest syn Allan, który jest owocem związku z Krupą. Gwiazda przyznała, że w przeszłości zaślepiła ją właśnie ta wizja rodzinności, którą oferował jej były partner. Niestety były to obietnice bez pokrycia, a para w wyniku wielu czynników rozstała się. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny 
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Jastrzab Post 

Następny artykuł