Edyta Górniak będzie wściekła? Jej nowy "ukochany" bezczelnie i brutalnie szczerze o kobietach "2 min i za drzwi"

Edyta Górniak będzie wściekła? Jej nowy "ukochany" bezczelnie i brutalnie szczerze o kobietach "2 min i za drzwi" Źródło: Instagram/Edyta Górniak/Malik Montana

Edyta Górniak nieustannie znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Ostatnio prasa spekulowała, że być może pojawił się nowy mężczyzna w jej życiu. Nowy "ukochany" rozgniewał jednak miliony kobiet swoją kontrowersyjną wypowiedzią na ich temat. Czy Edyta mu to wybaczy?

Edyta Górniak przez wielu uważa jest za najlepszą polską wokalistkę. Celebrytka wzbudza zainteresowanie mediów nie tylko dzięki swojej muzyce, ale również dzięki burzliwemu życiu prywatnemu. Ostatnio w mediach artystka łączona jest z nowym mężczyzną. Po jego ostatnich wypowiedziach Górniak najprawdopodobniej zezłości się na "ukochanego". 

Edyta Górniak ma w życiu nowego mężczyznę

Edyta Górniak jest prawdziwą diwą, która lubi błyszczeć na salonach i przyjaźnić się z różnymi ważnymi postaciami z branży muzycznej. Ostatnio internet kipiał od doniesień dotyczących jej sympatii do rapera Malika Montany

Celebryci wymieniali się publicznie czułościami na Instagramie, a także mieli spędzić ze sobą czas podczas imprezy muzyki elektronicznej Sunrise Festival, organizowanej w Kołobrzegu. Raper udzielił niedawno wywiadu, który z pewnością nie spodoba się wokalistce. Wypowiedział bowiem kilka skandalicznych słów o relacjach z kobietami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Skandaliczne słowa "ukochanego" Górniak

Edyta Górniak znana jest z tego, że niezbyt często chwali twórczość innych przedstawicieli branży muzycznej. Dlatego jej pozytywne słowa o utworach Malika Montany odebrane zostały przez wszystkich jako przejaw ogromnej sympatii do rapera. 

Malik Montana jest wschodzącą gwiazdą polskiego rapu. Celebryta naprawdę nazywa się Ghawsi Mosa, pochodzi z Hamburga, jego ojciec był z Afganistanu, a matka miała korzenie polsko-greckie. Z tej mieszanki różnych narodowości wynika nietypowa uroda artysty. 

Co prawda Malik Montana ma żonę i syna, ale mediom nie przeszkadza to w żaden sposób w snuciu spekulacji dotyczących ewentualnego związku rapera i Edyty Górniak. Wszystko przez to, że celebryci wymieniali się czułościami na Instagramie. Do prasy dotarła również informacja o tym, że zamierzają spędzić razem Sunrise Festival, co ostatnie nie doszło do skutku. 

Ostatnio raper udzielił wywiadu do CKM-u, w którym to w seksistowski sposób wypowiedział się na temat relacji z kobietami. 

-Dwie minuty i za drzwi - odpowiedział na pytanie dziennikarza dotyczące partnerek na jedną noc. 

Jego słowa z pewnością nie spodobają się polskiej wokalistce. Edyta Górniak mimo sympatii do muzyki Malika Montany najprawdopodobniej będzie na niego wściekła za jego obrzydliwe poglądy. Być może raper stracił właśnie szansę na romans albo chociaż na kolaborację z polską diwą. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Piękna polska aktorka właśnie URODZIŁA! Pokazała zdjęcie córeczki ze szpitala 
  2. Gwiazda TVN odchodzi z telewizji! Rzuca pracę i wyjeżdża do Afryki. Szok, nie uwierzycie, co zamierza tam robić
  3. Nietypowa tragedia w polskim mieście. Mężczyzna został potrącony przez dwa pociągi
  4. Syn Zenka Martyniuka pali się ze wstydu. "Alkohol namieszał mi w głowie"
  5. W radio podano dziś bardzo smutne wiadomości. Nie żyje polski dziennikarz
  6. Zwyrodnialców coraz więcej. Znęcali się nad klaczą, ciągnęli ją po ziemi przywiązaną do aut

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News