Edyta Górniak znów jest zakochana? Wojewódzki wyciągnął z niej wyznanie, na które czekała cała Polska

Edyta Górniak znów jest zakochana? Wojewódzki wyciągnął z niej wyznanie, na które czekała cała Polska Źródło: youtube.com/tvnpl

Edyta Górniak, która była gościem Kuby Wojewódzkiego, poinformowała całą Polską o poważnych zmianach w swoim życiu. Artystka, która ma za sobą całe spektrum nieudanych związków, przyznała, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Na tę informację czekali wszyscy fani krajowego show-biznesu.

Edyta Górniak przyznała się do czegoś, o czym jeszcze do niedawna nie chciała w ogóle mówić mediom. Piosenkarka, która gościła na kanapie Kuby Wojewódzkiego, wyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wiele wskazuje na to, że artystka znów jest zakochana, ale wciąż nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów.

Edyta Górniak szokuje w show TVN. Nowa miłość w życiu piosenkarki?

Patrząc na to, że Górniak przez długi czas nie była w stanie znaleźć partnera, to informacja o nowym mężczyźnie w życiu artystki może być szokująca. Kubie Wojewódzkiemu udało się jednak przycisnąć artystkę i przymusić ją do wyznania dotyczącego nowego związku.

- No, spotykam się z kimś. Czy to coś poważnego, to życie pokaże - powiedziała Górniak.

Artystka nie dała się jednak sprowokować i postanowiła ukryć personalia nowego ukochanego przed opinią publiczną.

- Nie baw się w detektywa, po prostu się spotykam - powiedziała artystka Wojewódzkiemu, który próbował dowiedzieć się kolejnych szczegółów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miłość nie jest jedynym priorytetem Górniak

W trakcie show TVN padło także wiele pytań dotyczących tego, kiedy fani artystki doczekają się jej najnowszego wydawnictwa. O ile piosenkarka nie jest w stanie obiecać nagrania nowej płyty, o tyle za rok przypada 30-lecie jej pracy na scenie, a sama planuje uczcić to w ważny i satysfakcjonujący słuchaczy sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

- Minęło parę lat, ale nie możesz mi zarzucić, że nie oddawałam ludziom muzyki, bo oddawałam, ale nie w formie albumu... Nie mam wrażenia, że miłość i więź, którą zbudowałam przez lata, wygasła. [...] Jedno, co mogę powiedzieć, to to, że w przyszłym roku minie 30 lat od mojego debiutu przed kamerą. To taki jubileusz, który zobowiązuje, by zrobić coś wyrazistego - mówiła piosenkarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Plejada

Następny artykuł