Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno

Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno Źródło: instagram/edyta górniak, viki gabor

Edyta Górniak należy do najjaśniejszych gwiazd w Polsce. Wszyscy pamiętamy, jak sama brała udział w konkursie piosenki Eurowizja. Okazuje się, że przed niedzielnym konkursem dla dzieci, powiedziała, co myśli o udziale Viki Gabor.

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej uzdolnionych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. W związku z tym Viki Gabor usłyszała od niej jednoznaczną wiadomość. Okazuje się, że postanowiła przedstawić sprawę tak, aby młoda uczestniczka Eurowizji wiedziała dokładnie, co ma na myśli bardziej doświadczona koleżanka. 

Edyta Górniak była gwiazdą Eurowizji

W 1994 roku Edyta Górniak wystąpiła w konkursie Eurowizja z piosenką "To nie ja", zajmując zaszczytne drugie miejsce. Od tego czasu żadnemu reprezentantowi nie udało się powtórzyć jej sukcesu - najbliżej była grupa Ich Troje, która z utworem "Keine Grenzen" zajęła 7. pozycję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przecierając szlaki w europejskim konkursie muzycznym, Edyta Górniak postanowiła wesprzeć młodszą koleżankę, przesyłając jej słowa wsparcia oraz wiadomość, której nikt się nie spodziewał. Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów.

Edyta Górniak przesyła wiadomość do Viki

Tuż przed finałem Eurowizji Junior, która odbyła się w minioną niedzielę, Edyta Górniak przesłała do zwyciężczyni konkursu wiadomość, która wyszła jeszcze zanim zaczęła się wielka walka o głosy. Starsza piosenkarka nie tylko trzymała kciuki za uczestniczkę, ale wiedziała, co się wydarzy.

- Słoneczko, jestem przekonana, że to będzie twój dzień. Uzależniłam się od twojego utworu. Powodzenia - napisała na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Edyta Górniak przewidziała, że reprezentantka Polski zwycięży w konkursie dla dzieci. Piosenkarka bardzo się cieszy, że udało jej się przewidzieć, kto wygra Eurowizję. W końcu była też jurorką w "The Voice of Poland", więc ocenianie wokalnych talentów ma na pewno w małym palcu.

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmowym odbiorem, trzeba się pospieszyć zanim zniknie <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News