Jest powód do radości. Właśnie powiększyła się rodzina Edyty Górniak

Jest powód do radości. Właśnie powiększyła się rodzina Edyty Górniak Źródło: TRICOLORS East News

Edyta Górniak nie zwalnia tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty. Tym razem jednak trafiła na pierwsze strony nie za sprawą swoich artystycznych dokonań, a z powodu osobistego szczęścia. Mało kto wiedział, że piosenkarka będzie mieć tego typu powody do radości. Zewsząd płyną gratulacje, a sama Edyta Górniak, słynąca z zamiłowania do dzieci zapewne, przez bardzo długi czas nie będzie myśleć o niczym innym.

Edyta Górniak ma powody do radości. Jej rodzina znów się powiększyła, a sama piosenkarka często mówi jak wielką wartością jest dla niej rodzina. Ostatni czas nie był dla niej zbyt spokojny, dlatego te miłe doniesienia, jakie pojawiły się w prasie na pewno będą dla niej ogromnym szczęściem.

Edyta Górniak jest bardzo rodzinną osobą

Edyta Górniak często mówi o swoim synu Allanie, który jest jej oczkiem w głowie. Rozpływa się nad charakterem i postawą chłopaka, podkreślając, że jest on jej prawdziwą dumą. Syn artystki jest również mocno związany z mamą i udowodnił to, gdy zaskoczył wszystkich publikując życzenia skierowane dla sławnej mamy w Dniu Ojca. Gest ten był szeroko komentowany w mediach, a sama Edyta Górniak była poruszona jego zachowaniem. Teraz gwiazda po raz kolejny może celebrować prawdziwy cud narodzin. Do prasy dotarły informacje, że jej rodzina ponownie się powiększyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazda przywitała nowego członka rodziny

Edyta Górniak ma ostatni wyjątkowo pracowity czas. Występowała wraz z królem disco polo na jednej scenie, dodatkowo spędza czas na nagraniach do "The Voice of Poland", w którym zasiadła w fotelu jurora. Jak jednak się okazuje, na horyzoncie pojawiły się nowe obowiązki. Prasa zdradza, że Edyta Górniak po raz kolejny została ciocią. Jej przyrodnia siostra Małgorzata urodziła syna. 

- Edyta, była jedną z pierwszych osób, które otrzymały tę nowinę. Natychmiast zadzwoniła do młodej mamy i wzruszona pogratulowała jej ślicznego i zdrowego synka - miał powiedzieć w rozmowie z portalem Jastrząb Post bliski znajomy gwiazdy. Dodatkowo na światło dzienne wyszły relacje, jakie wiążą siostry.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata
2. Jakie maseczki najlepiej chronią przed koronawirusem? Eksperyment naukowców rozwiewa wszelkie wątpliwości
3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

Edyta Górniak uwielbia córeczkę swojej siostry

- Z siostrzenicą, która stała się oczkiem w głowie sławnej cioci, bardzo się lubią. Gwiazda jest dumna z tego, że dziewczynka potrafi mówić po polsku i po angielsku, a kiedy bywa w Anglii, zawsze stara się zrobić malutkiej jakiś prezent - przeczytać można było w tygodniku "Na żywo", cytowanym przez JastrząbPost. Edyta Górniak, kiedy tylko ma okazję, odwiedza siostrę, która na stałe mieszka w Londynie. Gwiazda zapewne nie może doczekać się, aż pozna nowego członka rodziny. Małgorzacie Jasik składamy gratulacje z okazji narodzin dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  2. Wprost z nieba runął do Wisły. Napływają niepokojące informacje, są poszkodowani
  3. Ogień zaczął trawić wszystko, na miejscu pilnie pracują strażacy. W polskiej miejscowości spełnia się najczarniejszy scenariusz
  4. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  5. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News