Edyta Górniak podzieliła się swoim "dramatem". Ma zakwasy i bolą ją plecy

Edyta Górniak podzieliła się swoim "dramatem". Ma zakwasy i bolą ją plecy Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak nie lubi czegokolwiek ukrywać przed swoimi fanami. Tym razem postanowiła podzielić się swoim stanem zdrowia. Gwiazda przeżywa prawdziwe katusze i skarży się na zakwasy i ból pleców. Oczywiście podała także powód, czemu jest w tak "złym" stanie.

Edyta Górniak postanowiła być szczera z fanami w każdej kwestii swojego życia. Wiadomo przecież, że najpiękniejsze co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi, to prawdę i Górniak robi to. Podała właśnie do wiadomości stan swojego zdrowia. Gwiazda nie będzie ukrywać, że jest "źle", a to dopiero początek.

Edyta Górniak o swoim zdrowiu

Zdecydowane Edyta Górniak nie należy do osób, które potrafią spędzać czas nie robiąc nic. Ledwo co wróciła z wakacji na Santorini, a już szykuje się do nowej trasy koncertowej. Jakby tego było mało, zdecydowała, że jeszcze weźmie udział w nietypowym programie TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W programie będzie zdawała egzamin na prawo jazdy. Będzie można śledzić cały proces przygotowań zwieńczony egzaminem w praktyce. "My way", bo tak nazywa się nowe show TVN, liczy na wysoką oglądalność prawdopodobnie dzięki zaproszonym gwiazdom dużego formatu, pokroju Górniak. 

- Nie lubię robić rzeczy pobieżnie lub jako tako, żeby się prześlizgnąć. To mnie w ogóle nie interesuje, chcę zrobić wszystko jak najlepiej. Na razie to jest tak daleka droga, że trochę się zniechęcam, mam różne dni. Dwa pierwsze tygodnie byłam wręcz przerażona. Znalazłam sobie taki sposób, żeby zagadywać moich instruktorów, po to, żeby oni nie mieli szansy mówić mi rzeczy, których ja nie rozumiem - skomentowała początki na kursie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Już jutro zobaczycie bardzo złowieszczy Księżyc. Wszystkiemu winne rzadkie zjawisko

Oprócz tego zdecydowała się powiedzieć również o swoim "dramacie". Stwierdziła, że jest to dla niej niezwykły wysiłek fizyczny, po którym cierpi z powodu zakwasów i bólu pleców. Nie jest powiedziane, że uda jej się "przeskoczyć" te trudności przez egzaminem. Zobaczymy czy otrzyma wymarzone prawo jazdy, a jej zdrowie wytrzyma to karkołomne przeżycie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka


źródło: pudelek

Następny artykuł