Edyta Górniak zapowiada koniec
Jan Bielecki East News
Irmina Jach - 12 Września 2020

Już koniec, Edyta Górniak oficjalnie oświadczyła. Fani popadli w przygnębienie, nie do uwierzenia

Edyta Górniak jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pomocą których regularnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami i najnowszymi wiadomościami dotyczącymi życia prywatnego i zawodowego. Jej ostatnie oświadczenie zszokowało fanów. Popadli w przygnębienie, trudno im uwierzyć, że to prawda.

Edyta Górniak bardzo często rozmawia z fanami za pomocą relacji live na swoim Instagramie. Ostatnio zabrała głos w niezwykle istotnej sprawie. To, co powiedziała, wprawiło internautów w osłupienie. Jej oświadczenie było naprawdę mroczne i wzbudziło powszechny niepokój. Gwiazda nie miała pozytywnych wieści.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Edyta Górniak wydała niepokojące oświadczenie

- Jesteśmy świadkami przemiany świata i wejścia w nową erę - rozpoczęła tajemniczo Edyta Górniak.

Piosenkarka oznajmiła, że planuje diametralnie odmienić swoje życie. Jednym z kluczowych postanowień celebrytki jest rezygnacja z używania telefonu komórkowego. Zamierza również zniknąć z mediów społecznościowych. Panująca sytuacja na świecie diametralnie zmieniła jej priorytety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

- Wycofuję się z dotychczasowego życia, jakim żyłam dotąd. Mam poczucie, że świat się bardzo zmienia i nie pozwala na to, by wrócić do tego, co było i każe stworzyć coś nowego. Jak zadałam sobie pytanie, co mi sprawia przyjemność, co sprawia, że mam spokojną duszę i poczucie czystości, co sprawia, że mogę być sobą (...). Ja po prostu żyłam tak, jak żyłam przez te kilkanaście lat i teraz mam ochotę i potrzebę zmiany - kontynuowała wokalistka.

Fani, słysząc te słowa, pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Nie spodziewali się tego, że już wkrótce mogą stracić kontakt z uwielbianą idolką. Na szczęście, Edyta Górniak nie zamierza się z nimi żegnać na dobre. Założyła specjalny adres e-mail, na który słuchacze będą mogli wysyłać jej swoje adresy domowe. Celebrytka zadeklarowała, że wraca do korzeni swojej kariery i będzie pisała do nich tradycyjne listy.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

Edyta Górniak chce zrezygnować z działalności internetowej. Przyznała też, że bardzo żałuje, że nie udało jej się spotkać z Łukaszem Szumowski, zanim podał się do dymisji. Żałujecie, że Edyta Górniak znika z mediów społecznościowych?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najpyszniejsze placki ziemniaczane z tzw. "koronką". Chrupiące brzegi sprawią, że każdy zakocha się w tym przepisie
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News